کد خبر: ٩٤١٥٣/ ٠٨:١٣ - شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 403
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS
برگزاری کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل با موضوع بیو تروریسم به ریاست معاونت بهداشت
کارگاه آموزشی، سلامت و بیو لو ژیک شورای پدافند غیرعامل استان تهران، با موضوع بیو تروریسم، به ریاست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور اعضای کارگروه تخصصی بهداشت برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، کارگاه آموزشی، سلامت و بیو لوژیک شورای پدافند غیرعامل استان تهران، سه‌شنبه 14 آبان 1398 با موضوع بیو تروریسم، به ریاست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور اعضای کارگروه تخصصی بهداشت، در سالن G6 ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
در ابتدا جلسه مهندس حسن کریمی مدیر گروه تخصصی سلامت محیط و کار معاونت بهداشت، ضمن بیان خیرمقدم و گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل گفت: در راستای اهداف بهداشت سلامت و بیولوژیک شورای پدافند غیرعامل استان تهران، مجموعه‌ای آموزشی تدوین و برنامه‌ریزی‌شده که در طی سال اجرا خواهد شد.
در ادامه جلسات آموزشی قبل و با توجه به نقش حشرات و جوندگان به‌عنوان عوامل استراتژیک بیو تروریسم، در این جلسه به این موضوع پرداخته شد.
 دکتر سید حسن موسوی کاظمی عضو هیئت‌علمی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، به توضیح بیماری‌هایی که توسط سازمان جهانی بهداشت به‌عنوان بیماری‌هایی باقابلیت ایجاد خطر بیوترورسیم شناخته می‌شوند پرداخت که به مهم‌ترین این بیماری‌ها می‌توان به بیماری سیاه‌زخم، تب کنگو، زیکا، چیکن گونیا، تب کریمه کنگو، مالاریا، طاعون، سالک و غیره اشاره کرد و راه‌های گسترش و مقابله با آن را برای اعضای کارگروه تخصصی بهداشت تشریح کرد.

خبرنگار: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#