کد خبر: ٩٤١٧٤/ ١٣:١٠ - شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 590
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
جلسه مشترک معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با شورای نمایندگان دانشکده پزشکی برگزار شد
دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با شورای نمایندگان دانشکده پزشکی و با هدف توسعه روابط بین معاونت و معاونان دانشکده ها، بررسی نیازها و برنامه ریزی برای پاسخگویی به مطالبات دانشجویی در حوزه های زیرساخت، مسایل خوابگاه و امور فرهنگی هنری به گفت و گو نشست.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این جلسه با حضور دکتر پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دکتر توکلی بزاز معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی، حجت الاسلام متوسل مدیر گروه معارف، دکتر خوشنوا مدیر امور هنری و فوق برنامه، دکتر نبوی زاده مدیر دفتر راهنمایی تحصیلی دانشجویان پزشکی عمومی و دو عضو دانشجویی از شورای نمایندگان دانشکده پزشکی روز سه شنبه 14 آبان 98 در دفتر معاونت برگزار و در ابتدای جلسه دکتر پورغریب ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جلسه مشترک، این امر را فرصتی مغتنم در راستای توسعه ارتباط و هم افزایی توانمندی بازوهای اجرایی سطوح دانشگاه و دانشکده دانست.
در ادامه دکتر توکلی بزاز با معرفی شورای نمایندگان دانشکده، به تشریح فعالیت های شورا که مرکب از دانشجویان و اعضای هیات رییسه دانشکده هستند پرداخت. سپس به صورت اجمالی فعالیت های شورای ذکرشده را بیان و مهم ترین دغدعه و چالش موجود را ایجاد فضایی شاداب و انگیزش بخش برای ارتقای توانمندی دانشجویان رشته پزشکی، با توجه به طولانی بودن زمان تحصیل و نیاز به تلاش و صرف زمان و انرژی بالا دانست.
همچنین دکتر نبویان ضمن تاکید بر نیازهای درک شده، به لزوم همکاری و تعامل بین معاونت و دانشکده تاکید کرد.
مهمترین چالش هایی که در این جلسه توسط نمایندگان دانشجویان و دکتر توکلی و دکتر نبویان مطرح شد، نیاز به تجهیز یک سالن برای انجام فعالیت های تفریحی، سرگرمی، برگزاری کارگاه ها و کلاس ها و فضای پرنشاط ورزشی بود.
سپس معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با جمع بندی مطالب، بر تعامل و همکاری بین معاونت و دانشکده تاکید کرد و مقرر شد در اسرع وقت درخواست های دانشجویان مورد پیگیری قرار گیرد.
در پایان جلسه، دکتر خوشنوا به بیان گزارش اجمالی از فعالیت های دردست اجرای معاونت، مانند فعال سازی خانه فرهنگ کوی و جذب فعالان فرهنگی پرداخت و دکتر پورغریب نیز بر لزوم توجه به نیازها و چالش های دانشجویان تاکید کرد و گفت: هر کاری که با پشتوانه دانشجویی انجام شده، آن کار با موفقیت به سرانجام رسیده است.
خبرنگار: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#