کد خبر: ٩٤١٨٨/ ١٤:٤٠ - شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 86
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی, گروه خبری RSS
برگزاری سومین سمینار تخصصی بین‌المللی معاونت پژوهشی دانشکده توانبخشی
سومین سمینار تخصصی بین‌المللی معاونت پژوهشی دانشکده توانبخشی در راستای تبادلات علمی و پژوهشی با مراکز دانشگاهی و سازمان‌های مرتبط بین‌المللی و همچنین تعامل و استفاده از توانمندی اساتید بین‌المللی در جهت آموزش و پژوهش به‌عنوان برنامه‌ها و مأموریت‌های 4 ساله این دانشکده برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی؛ در راستای تبادلات علمی و پژوهشی با مراکز دانشگاهی و سازمان‌های مرتبط بین‌المللی و همچنین تعامل و استفاده از توانمندی اساتید بین‌المللی برای آموزش و پژوهش به‌عنوان یکی از برنامه‌ها و مأموریت‌های 4 ساله دانشکده توانبخشی، به همت معاونت پژوهشی این دانشکده سومین سمینار بین‌المللی با موضوع Brain Performance & Physical Exercise با سخنرانی دکتر محمدرضا هادیان عضو هیئت‌علمی گروه فیزیوتراپی و دکتر امیرهمایون جوادی عضو هیئت علمی دانشگاه Kent انگلستان و استاد مدعو گروه گفتاردرمانی شنبه 11 آبان در سالن شورای این دانشکده برگزار شد.
در این سمینار که با استقبال بسیار خوب اعضای هیئت‌علمی، دانشجویان بین‌الملل و دانشجویان تحصیلات تکمیلی روبرو شد، در ابتدا دکتر هادیان بحث‌های پایه‌ای اثر توانبخشی بر نوروپلاستیسیتی مغز را مطرح و شواهد علمی متعددی را در این خصوص ارائه کرد. در ادامه دکتر جوادی ضمن ارائه توضیحات مبسوط در خصوص اثر فعالیت‌های فیزیکی بر عملکرد مغزی به‌ویژه عملکردهای شناختی و شواهد مرتبط بر اساس آخرین شواهد و پژوهش‌های علمی به بررسی اثر فعالیت فیزیکی برافزایش عملکردهای شناختی پرداخت.
در پایان سمینار شرکت‌کنندگان نظرات و سؤالات خود در خصوص مباحث ارائه‌شده را مطرح کردند که به فراخور پاسخ داده شد.
خبرنگار و عکاس: لیلا روستا

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#