کد خبر: ٩٤١٨٨/ ١٤:٤٠ - شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 208
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی, گروه خبری RSS
برگزاری سومین سمینار تخصصی بین‌المللی معاونت پژوهشی دانشکده توانبخشی
سومین سمینار تخصصی بین‌المللی معاونت پژوهشی دانشکده توانبخشی در راستای تبادلات علمی و پژوهشی با مراکز دانشگاهی و سازمان‌های مرتبط بین‌المللی و همچنین تعامل و استفاده از توانمندی اساتید بین‌المللی در جهت آموزش و پژوهش به‌عنوان برنامه‌ها و مأموریت‌های 4 ساله این دانشکده برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی؛ در راستای تبادلات علمی و پژوهشی با مراکز دانشگاهی و سازمان‌های مرتبط بین‌المللی و همچنین تعامل و استفاده از توانمندی اساتید بین‌المللی برای آموزش و پژوهش به‌عنوان یکی از برنامه‌ها و مأموریت‌های 4 ساله دانشکده توانبخشی، به همت معاونت پژوهشی این دانشکده سومین سمینار بین‌المللی با موضوع Brain Performance & Physical Exercise با سخنرانی دکتر محمدرضا هادیان عضو هیئت‌علمی گروه فیزیوتراپی و دکتر امیرهمایون جوادی عضو هیئت علمی دانشگاه Kent انگلستان و استاد مدعو گروه گفتاردرمانی شنبه 11 آبان در سالن شورای این دانشکده برگزار شد.
در این سمینار که با استقبال بسیار خوب اعضای هیئت‌علمی، دانشجویان بین‌الملل و دانشجویان تحصیلات تکمیلی روبرو شد، در ابتدا دکتر هادیان بحث‌های پایه‌ای اثر توانبخشی بر نوروپلاستیسیتی مغز را مطرح و شواهد علمی متعددی را در این خصوص ارائه کرد. در ادامه دکتر جوادی ضمن ارائه توضیحات مبسوط در خصوص اثر فعالیت‌های فیزیکی بر عملکرد مغزی به‌ویژه عملکردهای شناختی و شواهد مرتبط بر اساس آخرین شواهد و پژوهش‌های علمی به بررسی اثر فعالیت فیزیکی برافزایش عملکردهای شناختی پرداخت.
در پایان سمینار شرکت‌کنندگان نظرات و سؤالات خود در خصوص مباحث ارائه‌شده را مطرح کردند که به فراخور پاسخ داده شد.
خبرنگار و عکاس: لیلا روستا

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#