کد خبر: ٩٤٢٣٨/ ١٤:٢٣ - يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 155
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
دوره کوتاه مدت داده کاوی و کشف دانش از داده های سلامت در دانشکده مجازی برگزار می شود
دانشکده مجازی دوره کوتاه مدت 'داده کاوی و کشف دانش از داده های سلامت ' را با مجوز رسمی از مرکز آموزش مهارت و حرفه ای و دفتر آموزش مداوم دانشگاه برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، به منظور آشنایی محققان با روش های داده کاوی در آنالیز Big Data در حوزه سلامت، دوره کوتاه مدت 'داده کاوی و کشف دانش از داده های سلامت ' با مجوز رسمی از مرکز آموزش مهارت و حرفه ای و دفتر آموزش مداوم دانشگاه برگزار می شود.
این دوره برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور و عموم متقاضیان از تاریخ 29 آبان 98  به مدت 6 هفته از ساعت 8:30 تا 12:30 در محل دانشکده مجازی برگزار خواهد شد.
داوطلبان شرکت در دوره می توانند با استفاده از سامانه سماد به آدرس http://samad.tums.ac.ir برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره اقدام کنند.
سرفصل های دوره داده کاوی و کشف دانش از داده های سلامت شامل: معرفی داده کاوی، انواع داده، تجزیه و تحلیل داده ها، آمار توصیفی و استنباطی، یادگیری بدون نظارت، یادگیری با نظارت، روشهای پیش بینی، کاوش قوانین انجمنی، متن کاوی و وب کاوی، ارزیابی و گزارش داده کاوی می باشد.
توضیح اینکه علاقه مندان می توانند برای هماهنگی بیشتر با شماره  42036001-021 داخلی 206 تماس بگیرند.
دانشجویان شاغل به تحصیل، مشمول ۵۵ درصد تخفیف با ارائه تصویر کارت دانشجویی در زمان عضویت در سامانه خواهند بود.
خبرنگار: سیده کاملیا داودزاده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#