کد خبر: ٩٤٣٠٠/ ١٤:١٧ - دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 193
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی
پیام رئیس دانشکده دندانپزشکی به مناسبت در گذشت نابهنگام دکتر امیر محمدی عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
دکتر امیر رضا رکن رئیس دانشکده دندانپزشکی در گذشت نابهنگام دکتر امیر محمدی عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است

و بشرالصابرین، الذین اذا اصابتهم مصیبته قالو اناالله و انا الیه راجعون"

با نهایت تاسف و تاثر مطلع شدیم که استاد گرانقدر جناب آقای دکتر امیرمحمدی از دنیای فانی دل کنده و رحل اقامت در سرای باقی افکندند.
 درگذشت ایشان چنان سنگین جانسوز است که به سختی به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. ایشان به عنوان دبیر بورد تخصصی گروه ارتودانتیکس در سی و پنجمین آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی، خدمات شایسته و ماندگاری به برگزاری هر چه بهتر این آزمون نمودند که هیچگاه از خاطره دیگر همکارانشان در مجموعه دندانپزشکی نمی­رود مدیریت دانشکده دندانپزشکی این ضایعه دردناک را خدمت خانواده محترم و معزز ایشان و نیز جامعه دندانپزشکی تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده از خداوند متعال علو درجات را خواستار است.
مدیریت دانشکده دندانپزشکیانتهای پیام / *
کلید واژه ها
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#