کد خبر: ٩٤٣١٢/ ١٥:١٨ - دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 422
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان, گروه خبری RSS
برگزاری همایش سالیانه مربیان پرستاری دیالیز سراسر کشور در بیمارستان دکتر شریعتی
اداره امور بیماری خاص وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری معاونت درمان دانشگاه سمینار کشوری مربیان دیالیز را در سالن شهید پیرویان بیمارستان دکتر شریعتی برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت درمان، این همایش یک شنبه 19 آبان 98 با همکاری اداره بیماری های خاص وزارت بهداشت و اداره بیماری های خاص معاونت درمان دانشگاه در سالن شهید پیرویان بیمارستان دکتر شریعتی برگزار شد و در آن مربیان پرستاری دیالیز دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور حضور داشتند.
دکتر محمد عقیقی رئیس بیماری های خاص وزارت بهداشت در این همایش گفت: ما تلاش خود را می کنیم که از بحث آموزش برای حفظ کیفیت دیالیزغافل نشویم. طبیعتا ارائه خدمت خوب به بیماران خاص بزرگترین هدف ماست.
دکتر خزائی کارشناس مسئول بیماری های خاص معاونت درمان در خصوص این همایش گفت: در این همایش از موضوعاتی چون دیالیز خوب، اهمیت کفایت دیالیز و الزامات آن، مشکلات قلبی و عروقی در بیماران دیالیزی، مدیریت درد در بیماران با نارسایی کلیه، مدیریت بحران در واحدهای دیالیز توضیحات تخصصی ارائه شد.
خبرنگار و عکاس: نجمه باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#