کد خبر: ٩٤٣٧٤/ ١٤:٣٧ - سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 199
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان
برگزاری تله کنفرانس ماهانه کشوری نوزادان در مرکز طبی کودکان
جلسه تله کنفرانس ماهانه کشوری نوزادان آبان ماه در سالن مهارت های بالینی مرکز طبی کودکان برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، برنامه تله کنفرانس ماهانه طب نوزادان با شهرهای بابل، همدان، شیراز، یزد و بیمارستان اکبرآبادی دانشگاه علوم پزشکی ایران روز یکشبنه 19 آبان 98 در سالن مهارت های بالینی برگزار شد.
در ابتدا دکتر ملیحه کدیور رئیس بخش نوزادان از حضور و تعامل اعضای هیئت علمی و فلوهای دیگر مراکز در این برنامه تشکر کرد. سپس بر اساس برنامه اعلام شده توسط دکتر یوسفی فر فلو نوزادان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نوزادی با مشکلات تنفسی و ارزیابی های داخل رحمی معرفی شد. 
در ادامه اقدامات صورت گرفته برای این بیمار مطرح شد و مورد بحث و تبادل نظر اعضای هیئت علمی قرار گرفت. 
معرفی این بیمار با مدیریت دکتر پورارین رئیس بخش نوزادان این دانشگاه و همکاری دکتر همتی و سایر اعضای هیئت علمی این مرکزصورت گرفت. اجرای این برنامه ماهانه در سومین یکشنبه برگزار می شود.
تله کنفرانس کشوری نوزادان با هدف ارتباط مراکز تربیت دستیاران فوق تخصصی طب نوزادان کشور به صورت ماهانه برگزار و در هر جلسه موردی از طرف یکی از مراکز شرکت کننده مطرح می شود که مورد ارزیابی اعضای هیئت علمی قرار می گیرد.
این برنامه با مدیریت مرکز طبی کودکان از سال گذشته اجرا و تاکنون با همکاری و استقبال مراکز مختلف کشوری همراه بوده است.
این برنامه با همکاری بهمن میرزایی، مسئول سمعی بصری مرکز طبی کودکان و هماهنگی دکتر کیوان میرنیا عضو هیئت علمی نوزادان برگزار شد.
خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#