کد خبر: ٩٤٥٢٠/ ١٤:٢٤ - پنج شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 827
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهارلو, گروه خبری RSS
برگزاری مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و زادرروز متولدین ماه های شهریور، مهر و آبان در بیمارستان بهارلو
به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق (ع) از متولدین ماه های شهریور، مهر و آبان در مرکز آموزشی درمانی بهارلو قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهارلو، روز پنج شنبه 23 آبان 98 مراسم جشنی به مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در سالن آمفی تئاتر این مرکز برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم حاج آقا محمد داوری، امام جماعت بیمارستان ضمن تبریک میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در خصوص کرامات نبی مکرم اسلام سخنرانی کرد.
در ادامه داود پناهی، مدیر بیمارستان نیز در جایگاه حاضر شد و از اینکه به بهانه این عید بزرگ، فرصتی فراهم شده تا از خدمات کارکنان بیمارستان قدردانی شود ابراز خرسندی کرد. 
در این مراسم از  اعظم رمضانی، فیزیوتراپ به عنوان کارمند اخلاق مدار، زهرا الوندی و مهشید رضایی، به عنوان پرستار منتخب و دکتر حدیثه هوسمی و دکتر مهدی غروبی به عنوان پزشک منتخب در زمینه رعایت بهداشت دست، لیلا مهری، به عنوان نفر اول جشنواره فرهنگی هنری سیمرغ در رشته نقاشی و آرزو اسدی، مسئول آمار بیمارستان به دلیل تدوین سالنامه آماری بیمارستان قدردانی شد.
مهمترین بخش این مراسم جشن تولد برای متولدین ماه های شهریور، مهر و آبان بود که با حضور کارکنان متولد این ماه ها برگزار شد.
از بخش های دیگر این مراسم برگزاری مسابقه پانتومیم بین کارکنان بود. 
توضیح اینکه جشن تولد برای کارکنان بیمارستان در آخرین پنجشنبه هر ماه برگزار می شود و در ماه های شهریور و مهر به دلیل تقارن با ماه های محرم و صفر برگزار نشده بود.
خبر: فهیمه نجاری 
عکس: وحید احمدیان

 

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#