کد خبر: ٩٥١٤٧/ ١٦:٠٦ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 605
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS
جلسه کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل بهداشت، سلامت و بیولوژیک استان با موضوع آنفولانزا در معاونت بهداشت برگزار شد
معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، دومین جلسه کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل بهداشت، سلامت و بیولوژیک استان تهران را با موضوع آنفولانزا برگزار کرد.

گاری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، روز یکشنبه 10 آذر 98 دومین جلسه کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل بهداشت، سلامت و بیولوژیک استان با موضوع آنفولانزا در دبیرخانه کارگروه واقع در سالن اجتماعات معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، با حضور اعضا و سازمان‌های مرتبط و نیز نمایندگان معاونت‌های بهداشت و درمان دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و شهید بهشتی برگزار شد.
در ابتدا مهندس حسن کریمی، دبیر کارگروه ضمن تشکر از حضور مدعوین ضمن بررسی ابعاد و اهمیت بیماری آنفولانزا و اشاره به شیوع اپیدمی بیماری در کشور در حال حاضر، خواستار همکاری کلیه دستگاه‌ها در اطلاع‌رسانی و پیشگیری از ابتلای اقشار مختلف جامعه و بر تشدید نظارت‌های معمول در قالب تیم‌های مشترک تأکید کرد.
 مهندس شهروز قنبرزاده کارشناس بهداشت محیط معاونت بهداشت تصمیمات جلسه قبل را یادآوری و در ادامه مسئولان سازمان‌های جهاد سازندگی، دامپزشکی استان، سازمان محیط‌زیست، اتاق اصناف تهران و مسئولین صنف پرنده و ماهی‌فروشان تهران به ارائه گزارش و راهکارهای پیشنهادی پرداختند.

همچنین گزارش نظام سندرمیک بیماری‌های واگیر و آنفولانزا و آمار حال حاضر مبتلایان توسط زهرا حسن‌پور، کارشناس مسئول بیماری آنفولانزا معاونت بهداشت تهران ارائه و نیز اقدامات بهداشت محیط شبکه بهداشت شهرستان ری برای حاضرین مرور شد.
در پایان مصوبات جلسه تعیین و مقرر شد توسط اعضا پیگیری و به دبیرخانه کمیته پدافند گزارش داده شود.
خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/09/12 14:41
0
0
با سلام بهتر نیست ابتدا از خود دانشگاه شروع کنیم که دستگاه کارت زنی برای ورود و خروج کارمندان با انگشت هست و یکی از راههای انتقال بیماری همین هست
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#