کد خبر: ٩٥١٨٣/ ١٣:٣٢ - دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 212
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, مدیریت تحول- نوسازی و مطالعات کاربردی
برگزاری اولین جلسه دفاع از پروژه پایان نامه دوره توانمندسازی مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان نظام سلامت کشور
جواد محمدی، فراگیر دوره توانمندسازی مدیریت مالی مرکز روز چهارشنبه 29 آبان ماه از پروژه پایان دوره خود با عنوان «بررسی عوامل موثر بر تفاوت بین هزینه اعمال جراحی گلوبال با هزینه های واقعی خدمات در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۱۳۹۷» دفاع کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان نظام سلامت کشور، جلسه دفاع با حضور دکتر محمود بیگلر، رئیس مرکز، اساتید راهنما، مشاور و داوران و مدیریت کارگروه و جمعی از فراگیران سطح ارشد مدیریت مالی برگزار شد.
ابتدا جواد محمدی، پایان نامه خود را به مدت ۳۵ دقیقه ارائه داد و در ادامه داوران نقطه نظرات خود را بیان کردند. استاد راهنمای این پروژه،  دکتر رامین رحیم نیا و استاد مشاور دکتر آهنگر بودند.
در پایان جلسه رئیس مرکز تاکید کرد: کارکنان شریف دانشگاه باید فرصت های توسعه و پیشرفت علمی و کاربردی و مهارتی ایجاد شده در دانشگاه برای خود مطابق با آخرین استانداردهای علمی و پژوهشی دانشگاه تدوین و ارائه دهند و لازم است تا مسئولان آموزشی و پژوهشی و مدیران کارگروه های مرکز نیز در این مسیر همه توان خود را به منظور برنامه ریزی، سازماندهی، نظارت و کنترل به کارگیرند تا تولیدات پژوهشی فراگیران مرکز اموزش ضمن خدمت کارکنان نظام سلامت کشور در همه ابعاد علمی، فنی و کاربردی مشتری و خواهان داشته باشد و برای ارتقای فرایندها و توسعه برنامه های دانشگاه موثر واقع شود.
خبرنگار: نسرین بیگی
عکس: فاطمه آریایی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#