کد خبر: ٩٥١٩٣/ ١٥:٢٥ - دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1518
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
جلسه معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه با رئیس برنامه ریزی شرکت برق منطقه ای تهران برگزار شد
جلسه ای در راستای تامین برق پایدار و ایمن برای پروژه های در حال ساخت مهدی کلینیک، بیمارستان شریعتی 2، بیمارستان امام خمینی و مرکز طبی کودکان در سالن اجلاس معاونت توسعه دانشگاه برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور مالی دانشگاه، جلسه ای روز دوشنبه 11 آذر 98، در راستای تامین برق پایدار و ایمن برای پروژه های در حال ساخت دانشگاه، با حضور دکتر محمود بیگلر معاون توسعه، مهندس حجت اله قربانی رئیس برنامه ریزی شرکت برق منطقه ای تهران، آزاده چترروز مدیر امور مالی، مهندس بهزاد مکری مدیر نظارت بر طرح های عمرانی، دکتر مسعود رفعتی مدیر بیمارستان شریعتی و دکتر علی اعتمادیان مدیر عامل پروژه مهدی کلینیک، برگزار شد.
معاون توسعه دانشگاه در ابتدای جلسه گفت: با توجه به گسترش استفاده از سیستم های دیجیتالی و مکانیزه شدن واحدهای درمانی و پزشکی، اعمال کنترل و مراقبت پیوسته بر سیستم های برق در مراکز درمانی دانشگاه یکی از الزامات ضروری است.
مدیر امور مالی دانشگاه گزارشی از پیشینه بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی تهران ارائه کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران در راستای ارتقای سلامت خدمات درمانی کشور حداکثر توان مدیریتی و مالی خود را به کار برده که نمونه هایی از آن پروژه های در حال احداث مهدی کلینیک، شریعتی2، رازی، فارابی، مرکز طبی و پروژه های تکمیل شده مجتمع بیمارستانی یاس و ... است.
وی بیان کرد: در راستای تکمیل زیرساخت های مراکز درمانی موجود استمرار و همکاری از سایر سازمان های خدمات رسان کشور از جمله شرکت برق منطقه ای تهران را طلب و بدون همکاری بین بخشی امکان بهره برداری از پروژه ها امکان پذیر نخواهد بود.
چترروز اظهار داشت: دغدغه همه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران در هر جایگاهی که کار می کنند خدمت به مردم است و ساخت و تجهیز یک بیمارستان برای سلامت مردم یک کشور در عرصه خدمات درمانی از اولویت های دانشگاه است.
در ادامه جلسه مهندس قربانی رییس برنامه ریزی شرکت برق منطقه‌ای نیز گزارشی در خصوص نیروگاه‌های تحت پوشش و میزان تولید برق منطقه ارائه کرد.
مهندس قربانی، از مسئولان دانشگاه و عوامل اجرایی ساخت پروژه ها به منظور برنامه ریزی برای ایجاد چنین اقداماتی در شهر تهران قدردانی کرد و گفت: از همکاری با دانشگاه علوم پزشکی تهران قصور نخواهیم کرد و همراه شما به عنوان یک دستگاه خدمات رسان آماده خدمت رسانی در عرصه سلامت هستیم.
وی در پایان افزود: امنیت تامین انرژی'برق' برای بیمارستان ها که از جان مردم محافظت می کنند، از اولویت های اصلی و وظیفه ی ماست.
خبرنگار و عکاس: محمد پسندیده

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#