کد خبر: ٩٥٣٠٨/ ١١:٢٩ - چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 723
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت
بازدید از مراحل اجرای طرح سراج در منطقه 17 تابعه مرکز بهداشت جنوب تهران
معاون دفتر سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت، مدیران و کارشناسان ستادی معاونت بهداشت از اجرای طرح سراج در مرکز خدمات جامع سلامت میثم واقع در خیابان قزوین بازدید کردند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، پیرو اجرای طرح سراج که از تیرماه سال جاری در منطقه 17 تابعه مرکز بهداشت جنوب تهران آغازشده است، از طرف علی اسدی معاون دفتر سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد وزارت متبوع؛ میزان پیشرفت طی برنامه یادشده مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت.
این بازدید روز سه‌شنبه 12 آذر 98 در 3 سطح بسته پایه، تخصصی و اقدام جامعه از مرکز خدمات جامع سلامت میثم واقع در خیابان قزوین انجام شد و در محل، روند امور ازجمله ثبت موارد، ارجاعات و عملکرد روانشناسان، مددکار و روان‌پزشک شاغل در طرح موردبررسی و ارزیابی قرار گرفت و سپس با حضور در مرکز بهداشت جنوب تهران ضمن بررسی مستندات، مسئول واحد سلامت روان، زهرا مرتضوی توضیحات لازم را بیان کرد و جمع حاضر در خصوص نحوه پیشرفت کار و برنامه‌ریزی‌های آتی در جلسه مشترک با حضور رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران دکتر محمدرضا قیوم زاده حضور به هم رسانده و برنامه‌های تکمیلی در خصوص برنامه سراج نهایی شد.
در ادامه بعد از بازدید از دفتر اقدام جامعه در نشستی در دفتر فرمانداری شهر تهران گزارش کاملی از اقدامات انجام‌شده در برنامه سراج توسط معاون دفتر سلامت وزارت متبوع ارائه شد و ایشان پیشرفت برنامه در دانشگاه علوم پزشکی تهران را مطلوب توصیف و از همه مجریان برنامه تشکر و قدردانی کرد و حمایت‌های فرماندار از برنامه سراج را تأثیرگذار و راه گشا دانست.
در پایان مهندس عیسی فرهادی فرماندار تهران گفت: با توجه به سرانه تخت‌های درمانی، مهاجرت‌های بی‌رویه و با در نظر گرفتن شاخص‌های سلامت در شهر تهران ضرورت توجه به‌سلامت روان شهروندان در اقدامات پیش‌بینی‌شده در طرح سراج بسیار تأثیرگذار است، و بر حمایت فرمانداری و ادارات در اجرای طرح سراج تأکید کرد.
خبرنگار: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/09/13 12:24
0
0
با سلام بهتر بود درمورد برنامه سراج نیز توضیح می دادید
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#