کد خبر: ٩٥٣٤٠/ ٠٨:٤٩ - پنج شنبه ١٤ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 444
چاپ
ارسال به دوست
مرکز قلب تهران
گرامیداشت روز بیمه در مرکز قلب تهران
با حضور در دفاتر نمایندگان بیمه های سلامت و تأمین اجتماعی این روز گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران، روز چهارشنبه 13 آذر همزمان با روز بیمه این روز در مرکز قلب تهران گرامی داشته شد.
 فرشیده امین زاده، مدیر مالی مرکز قلب به همراه سیدمحسن اسماعیلی مدیر روابط عمومی و امید رفیعی مسئول بیمه و درآمد و قراردادها در دفاتر نمایندگان بیمه مستقر در مرکز قلب حاضر و ضمن تبریک و خدا قوت از زحمت های آنان تقدیر کردند.
مدیر مالی مرکز در دفتر بیمه تأمین اجتماعی با قدردانی از نمایندگان حاضر دکتر منصف و خانم وحدتی تلاشهای آنها را ستوده و از همکاری همه جانبه کارکنان تأمین اجتماعی با مرکز قلب سپاسگزاری کرد.
 دکتر منصف نیز از توجه مسئولان مرکز برای یادبود چنین روزهایی تشکر و قول هرگونه همکاری با این مرکز درمانی را مانند گذشته داد.


مدیر روابط عمومی هم در دفتر نمایندگان بیمه سلامت از همکاری همه جانبه بیمه ها که سهم زیادی در تکمیل فرایند درمانی و مالی را با بیمارستان دارند تشکر کرد.
 فیضی و کامیاب نمایندگان مستقر در دفتر بیمه سلامت هم حضور همکاران مرکز قلب و یادبود روز بیمه را موجب تحکیم و ارتباط هرچه بهتر و بیشتر بیمه و این مرکز درمانی دانستند.
 رفیعی مسئول بیمه، درآمد و قراردادها هم گزارش مختصری از روند فعالیت های اسنادی و مالی بین بیمه سلامت و مرکز قلب ارائه داد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#