کد خبر: ٩٥٣٥٩/ ١٣:١٨ - پنج شنبه ١٤ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 404
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان
نشست صمیمانه‌ رئیس و معاون آموزشی بیمارستان ضیائیان با کارورزان پزشکی این مرکز
در نشستی دکتر عفت پناه رئیس و دکتر زنده دل معاون آموزشی این مرکز نظر کارورزان پزشکی را در خصوص چالش‌ها، پیشنهاد‌ها و نکات منفی و مثبت در بخش‌های بالینی جویا شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، در نشست صمیمانه‌ای که روز چهارشنبه ۱۳ آذر  ۹۸ در سالن کنفرانس بیمارستان انجام شد، دکتر عفت پناه رئیس و دکتر زنده‌دل معاون آموزشی بیمارستان با تمامی کارورزان پزشکی که در حال گذراندن دوره کارورزی در این بیمارستان هستند دیدار کردند.
در ابتدای این نشست رئیس و معاون آموزشی بیمارستان ضمن خیرمقدم به‌تمامی کارورزان پزشکی در خصوص چالش‌ها، پیشنهاد‌ها و نکات منفی و مثبت در بخش‌های بالینی سؤال کردند و از اینترن ها خواستند تا برای عملکرد عالی و بهبود هر چه‌بهتر سیستم آموزشی مرکز، چالش‌هایی که با آن روبرو هستند را به‌صورت شفاف بیان کنند.
در ادامه این نشست اینترن ها ضمن قدردانی از دکتر عفت پناه و دکتر زنده‌دل برای عملکرد بسیار خوب سیستم آموزشی این بیمارستان؛ افزایش اعتمادبه‌نفس، مسئولیت دادن به اینترن ها، برخورد خوب اساتید و کارکنان، دسترسی مستقیم به اعضای هیات علمی در زمان آموزش را از نکات مثبت سیستم آموزشی این مرکز برشمردند.
در پایان این نشست باتوجه به نزدیک شدن به روز دانشجو از اینترن های حاضر با اهدا گل و هدایایی تقدیر به عمل آمد.
خبروعکس: مهدی صدفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#