اخبار حاوی کلید واژه (دکتر پورنگ)


کد خبر: ٩٥٤٥٧/ ١٠:٤٣ - يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 482
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
بررسی شاخص های ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در زمینه صیانت از حقوق شهروندی در معاونت غذا و دارو
جلسه بررسی شاخص های ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در زمینه صیانت از حقوق شهروندی با هدف برنامه ریزی و هماهنگی در معاونت غذا و دارو برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، جلسه بررسی شاخص ها و زیرشاخص های ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در زمینه صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری با حضور دکتر ابوالفضل نجاریان مشاور اجرایی، مریم محمدزاده رئیس اداره امور عمومی، کارشناسان و نمایندگان مدیریت های معاونت غذا و دارو با هدف جمع بندی اطلاعات مربوط به فرم خوداظهاری روز شنبه 16 آذر 98 در محل سالن شورای معاونت غذا و دارو برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر نجاریان مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو ضمن خیرمقدم به حاضرین و تسلیت سالروز وفات حضرت معصومه سلام الله علیها گفت: هرساله تیم بازرسی صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه از اواخر آذر ماه تا پایان سال به منظور بررسی عملکرد واحدها در ادارات حاضر می شوند؛ و تیم صیانت به دلیل کسب رتبه برتر معاونت غذا و دارو در طی چند سال اخیر نگاه ویژه ای به منظور رعایت شاخصهای اعلام شده به این معاونت دارد.
وی اظهار داشت: حفظ جایگاه و رتبه برتر معاونت غذا و دارو که طی چندین سال اخیر اتفاق افتاده کار بسیار سخت و نیازمند دقت و تمرکز بیشتر بوده که امید است تمامی مدیران، کارشناسان و کارکنان معاونت اهتمام بیشتری ورزند.
در ادامه حاضرین پس از طرح شاخصهای فرم خود اظهاری نسبت به بررسی مصادیق آن در معاونت و جمع آوری مستندات (تصویری و مکاتبات انجام شده) اقدام کرده و موارد نیاز به پیگیری را مشخص و مقرر شد تمامی واحدهای معاونت غذا و دارو در مدت تعیین شده نسبت به رفع آنها اقدام کنند.
توضیح اینکه جلسه بعدی صاینت از حقوق شهروندی معاونت ظرف یک هفته آینده برگزار خواهد شد.
خبرنگار: سمیه رنجبر
عکاس: مرتضی ابراهیمی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#