اخبار حاوی کلید واژه (اسامی برندگان)


کد خبر: ٩٥٤٥٩/ ١١:٢٥ - يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 991
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان آرش, گروه خبری RSS
نشست مشترک مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه با رئیس بیمارستان جامع بانوان آرش
دکتر سینا مرعشی، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه و هیئت همراه با دکتر لادن کاشانی، رئیس بیمارستان آرش دیدار کردند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان جامع بانوان آرش، نشست مشترک دکتر سینا مرعشی، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه و دکتر لادن کاشانی، رئیس بیمارستان با حضور دکتر امیر عمرانی، مدیر و مریم وهاب، مسئول انفورماتیک بیمارستان روز شنبه 16 آذر 98 برگزار شد.
در این جلسه در خصوص ایجاد لینک نوبدهی پذیرش 24 در برنامه HIS ، تغییر برنامه سپاس 2 به 3 و ایجاد امکان رسیدگی به پرونده های سلامت بیماران با تغییر نسخه HIS و برنامه اسکن پرونده های سرپایی و بستری گفت و گو شد.
همچنین بر ارتقای زیرساخت های شبکه به منظور افزایش میزان کارایی و استفاده از قابلیت های موجود تاکید شد.
دکتر مرعشی ضمن تشکر از فعالیت های بخش انفورماتیک بیمارستان از ارائه سایت انگلیسی بیمارستان ابراز رضایت کرد.
عکاس و خبرنگار: سارا احمدی زاده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/09/19 13:57
0
0
از توضيحات شما سپاسگزارم اما ما هم جز واحدهاي محيطي هستيم. لطفا همه واحدها را ببينيد نه فقط برخي از انها را. ضمن اينكه گالري عكس ايشان حاوي ٦ عكس از يك جلسه است كدام عكس مناسب؟!!! در همين لحظه بيش از نيمي از اخبار سايت شما داراي چنين گالري هستند. متاسفانه برخوردهاي گزينشي و فرمايشي وجود دارد و تقريبا همه رابطين خبري اين مسله را احساس كرده اند.

با تشکر امیدوارم چنین نباشد و چنین تصوری دارم. در هر حال تذکر شما موجب توجه بیشتر ما خواهد شد.


کاربر مهمان
1398/09/17 13:16
0
0
ملاك انتخاب اين خبر به عنوان خبر ويژه را توضيح فرماييد. خبر فقط تيتر و عكس نيست، هيچ اطلاعي از اخبار جلسه در متن نيست. واقعا ملاك ويژه سازي اخبار در سايت را منتشر بفرماييد تا همه بدانيم اصلا ملاكي وجود دارد يا سليقه شخصي است.

با سلام و تشکر از بازخورد شما از اولویت های مد نظر در ویژه کردن اخبار توجه بیشتر به اخبار واحدهای محیطی دانشگاه و اولویت دادن ان بر اخبار ستاد است. البته تصاویر مناسب و پرداختن به حوزه انفورماتیک بیمارستان ااز جمله نقاط مثبت این خبر است. امید است در تجارب بعدی نقصان های مورد اشاره شما برطرف شود.


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#