کد خبر: ٩٥٥١١/ ٠٩:٠٥ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 129
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
برگزاری ششمین سخنرانی از دور دوم سلسله سخنرانی های برگزار شده به زبان انگلیسی دانشکده توانبخشی
ششمین سخنرانی از دور دوم سلسله سخنرانی‌های برگزار شده به زبان انگلیسی دانشکده توانبخشی دوشنبه 4آذرماه در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، ششمین سخنرانی از دور دوم سلسله سخنرانی‌های برگزار شده به زبان انگلیسی این دانشکده با سخنرانی انگلیسی حسین ذیاب(Hussein Ziab) دانشجوی بین الملل دکتری تخصصی فیزیوتراپی با موضوع  Evidence based practice about mulligan concept در سالن سمینار استاد دکتر طالبیان برگزار شد.
در این سخنرانی که با استقبال بسیار خوب اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان دکترای تخصصی در گروه‌های مختلف ایرانی و بین‌الملل  روبرو شد؛  Hussein Ziab به سخنرانی در خصوص تکنیکهای مولیگان که در درمانهای دستی علمی جدید، برای درمان اختلالات اسکلتی عضلانی استفاده می شود و همچنین  اصول  پایه  این تکنیکها و موارد منع استفاده آن پرداخت. وی در ادامه روش های مختلف تمرینات را به صورت عملی اجرا کرد و در پایان سخنرانی پرسش و پاسخ بین افراد صورت گرفت.
توضیح اینکه تکنیک های مولیگان توسط مولیگان سال 1990 ابداع شده و تا امروز مقالات متعددی برای اثبات موثر بودن آن در اختلالات عملکردی انتشار یافته است.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#