کد خبر: ٩٥٥٣٩/ ١٢:٤٠ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 170
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان
برگزاری تله کنفرانس ماهانه کشوری نوزادان در مرکز طبی کودکان
تله کنفرانس ماهانه کشوری نوزادان آذر ماه در سالن مهارت های بالینی مرکز طبی کودکان برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، برنامه تله کنفرانس ماهانه طب نوزادان روز یکشبنه 17 آذرماه 1398 با شهرهای یزد، تبریز، همدان، شیراز و دانشگاه علوم پزشکی ایران در سالن مهارت های بالینی این بیمارستان برگزار شد.
این برنامه با هدف ارتباط با مراکز تربیت دستیاران فوق تخصصی طب نوزادان کشور به صورت تله کنفرانس ماهانه از طرف بخش نوزادان مرکز طبی کودکان از سال گذشته به دیگر مراکز پیشنهاد و مدیریت شده است.
در اجرای این برنامه یکشنبه های سوم هر ماه بیمارانی از طرف دو مرکز سطح کشور مطرح می شوند که بحث و تبادل نظر با مدیریت و هماهنگی بخش نوزادان مرکز طبی کودکان صورت می گیرد.
در ابتدای جلسه دکتر میرنیا با اشاره به اختصاص کلمه عبور برای مراکز مختلف به هدف این برنامه اشاره کرد.
در ادامه دو نوزاد توسط فلوهای دانشگاه های علوم پزشکی تبریز و یزد با تشنج و اختلالات خونی منجر به ترومبوز عروق مغزی معرفی شدند. دکتر محله ای و دکتر میرجلیلی اعضای هیئت علمی مسئول در این مراکز اطلاعات بیشتر ارائه کردند.
سپس نکات مرتبط توسط اعضای هیئت علمی دیگر مراکز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در پایان دکتر کدیور ضمن تبریک روز دانشجو به فلوها، از همکاری مراکز مختلف و واحد IT  مرکز طبی کودکان در بهبود کیفیت ارائه برنامه تشکر کرد.
دراجرای این برنامه ها میرزایی مسئول واحد IT  بیمارستان مرکز طبی کودکان با دکتر کیوان میرنیا فوق تخصص نوزادان هماهنگی های مرتبط را انجام می دهند.
خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#