کد خبر: ٩٥٥٦٢/ ١٤:٣٤ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 327
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان
برگزاری جلسه مدیران معاونت درمان دانشگاه با حضور رئیس بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت
با حضور معاون درمان دانشگاه و رییس بودجه طرح تحول نظام سلامت وزارت متبوع در خصوص وضعیت اعتبارات ردیف های مختلف این طرح در مراکز تحت پوشش صحبت شد.

این جلسه روز دوشنبه 18 آذر 98 در معاونت درمان دانشگاه تشکیل شد و در آن دکتر مهدی رضایی معاون درمان دانشگاه دکتر رضا رضایی رییس بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت متبوع، دکتر حجت رحمانی مشاور اجرایی معاون درمان، دکتر جلال سعیدپور مدیر هماهنگی امور بیمه، تعرفه و استاندارد، دکتر نسرین عباسی مدیر نظارت و اعتباربخشی و دکتر مصطفی امینی مدیر تعالی بالینی و امور بیمارستان های معاونت درمان حضور داشتند.
معاون درمان دانشگاه در این جلسه گزارشی از وضعیت اعتبارات معاونت درمان در ردیف های مختلف طرح تحول نظام سلامت در حوزه کمک به بیماران پیوند عضو، مصدومین سوانح ترافیکی و ... ارائه کرد و گفت: نیاز است باتوجه به جایگاه ویژه دانشگاه علوم پزشکی تهران و دامنه وسیع خدمات درمانی که توسط استادان مجرب در آن به بیماران سراسر کشور ارائه می شود، هم به لحاظ کمی و هم کیفی توجه ویژه ای شود.
رییس بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت متبوع نیز با اشاره به اهمیت جایگاه  دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه نظام سلامت کشور بر مساعدت همه جانبه در خصوص تخصیص اعتبارات تاکید کرد.

خبرنگار: نجمه باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#