کد خبر: ٩٥٥٧٩/ ٠٨:٤٥ - سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 80
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
اقدامات بیمارستان سینا در زمینه پیشگیری از بیماری آنفلوانزا
به همت استادان بيماري هاي عفوني و سوپروايزان کنترل عفونت و سلامت بيمارستان سينا در راستاي پيشگيري از بيماري آنفلوانزا، در اين مرکز، برنامه هايي براي آگاهي رساني تدوين و به انجام رسيد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، هر ساله با فرا رسیدن فصل سرما بیماری آنفلوانزا در کشور شیوع پیدا می کند. امسال نیز شیوع این بیماری در یک موج گسترده، زودتر از سال های گذشته آغاز شد و بیمارستان سینا در راستای پیشگیری از بیماری آنفلوانزا و آگاهی رسانی به کارکنان و مراجعان اقداماتی در این زمینه به انجام رساند.
برگزاری کلاس آشنایی با بیماری آنفلوانزا با حضور دکتر آذر حدادی، استاد بیماری های عفونی و دکتر مهناز منتظری، متخصص بیماری های عفونی ویژه پرستاران و کارکنان، برگزاری کلاس های آموزشی در این زمینه ویژه بیماران و همراهان آنان، پخش کلیپ آموزشی آشنایی و پیشگیری از بیماری آنفلوانزا از طریق تلویزیون های مدار بسته درمانگاه تخصصی، اورژانس و ساختمان دکتر زرگر و پخش این کلیپ از طریق اسکرین سیور کامپیوتر های بیمارستان و همچنین نصب بنر استندهای آموزشی در خصوص پیشگیری از این بیماری در محل های پر تردد این مرکز از جمله فعالیت هایی است که تا کنون به انجام رسیده است.

خبر: رضا آسیابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#