کد خبر: ٩٥٥٨٩/ ١٠:٣٣ - سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 349
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی, گروه خبری RSS
نشست صمیمی با دکتر صادق زیبا کلام استاد دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران در دانشکده دندانپزشکی
دکتر امیر رضا رکن ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه برای مساعدت در صدور مجوز برنامه سخنرانی دکتر صادق زیبا کلام، گفت: امیدوارم صاحب‌نظران دارای تریبون که فقط دوستدار سخنرانی هستند، تاب و تحمل برنامه‌های مناظره را داشته و از قبول دعوت طفره نروند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، نشست دوستانه با دکتر صادق زیبا کلام استاد دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران و حضور دکتر امیر رضا رکن رئیس دانشکده، جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده 18 آذر 98 در سالن شورا برگزار شد.
در همین راستا دکتر امیر رضا رکن رئیس دانشکده پیامی صادر کرد:
همکاران ارجمند، دانشجویان عزیز، کارکنان گرامی دانشکده دندانپزشکی بنا به مصوبه شورای فرهنگی دانشکده و تایید مراجع قانونی مقرر شده بود کرسی آزاد اندیشی با موضوع مدل های استکبار ستیزی به صورت مناظره  روز 18آذر ۹۸ به مناسبت روز دانشجو در دانشکده دندانپزشکی برگزار شود.
پس از اخذ مجوزهای قانونی و ارسال دعوتنامه برای ۱۰ نفر از صاحب نظران این حوزه و قبول دعوت ما از جانب دکتر صادق زیباکلام، متاسفانه سایر صاحبنظران که نقطه نظرات مخالف ایشان را داشتند حاضر به مناظره نشدند و عملاً این برنامه منتفی شد.
در نهایتاً به احترام دکتر زیباکلام که دعوت ما را قبول کرد و به دانشکده آمد جلسه‌ گفت و شنودی با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان 18 آذر 98 در دفتر شورای دانشکده تشکیل شد.
در این نشست مباحث سیاسی روز مورد بحث و بررسی قرار گرفت. اینجانب ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه برای مساعدت در صدور مجوز برنامه امیدوارم صاحب‌نظران دارای تریبون که فقط دوستدار سخنرانی هستند، تاب و تحمل برنامه‌های مناظره را داشته و از قبول دعوت طفره نروند.
دکتر امیر رضا رکن
رئیس دانشکده دندانپزشکی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#