کد خبر: ٩٥٦١٣/ ١٣:٣١ - سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 134
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
برگزاری جلسه کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات پزشکی بیمارستان فارابی
در کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات پزشکی بیمارستان فارابی بر خودداری از ارجاع بیماران برای دریافت دارو به خارج بیمارستان و مراقبت از تجهیزات هنگام اجرای برنامه شستشوی واحد های درمانی تاکید شد.

جلسه کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزت پزشکی این مرکز دوشنبه 19آذر 98 با حضور دکتر آرش میرمحمد صادقی، معاون درمان بیمارستان برگزار شد. 
پس از آنکه دکتر محمد رضا فرخ آشتیانی، مسئول داروخانه بیمارستان در مورد لزوم راهنمایی صحیح بیماران بستری و سرپایی برای دریافت دارو از داروخانه مرکزی و سرپایی بیمارستان توصیه هایی کرد، جلسه با ارائه گزارش واحد تجهیزات پزشکی ادامه یافت.
 مهندس مهدی شمس و مهندس مریم نصیریان، مسئول و کارشناس واحد تجهیزات پزشکی در خود به آمار تجهیزات تعمیر شده در داخل و خارج بیمارستان اشاره و بر پایین بودن نسبت ثبت درخواست تعمیرات در سامانه PMQ  به تعداد تعمیرات انجام شده تاکید کردند.
 در ادامه این گزارش به مواردی چون پیگیری علت آسیب به تجهیزات به دنبال برنامه شستشوی بخش ها و اتاق های عمل، وضعیت اکسیژن سازها، اولویت بندی و پرداخت هزینه تعمیرات به شرکت ها، بازگرداندن تجهیزات تعمیر شده به واحد ها در ازای دریافت رسید از مسئول واحد، لزوم پیگیری عودت دستگاه های تعمیر شده توسط مسئول واحد اشاره شد که در هرمورد گفتگو شد.
همجنین در این جلسه  لیست تجهیزات ضروری و پشتیبان واحد های درمانی بررسی و تصویب شد. 
خبرنگار و عکاس: حمیده امیدوار

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#