کد خبر: ٩٥٦٢٥/ ١٦:٥٨ - سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 89
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
برگزاری پویش اطلاع رسانی و مقابله با مقاومت های آنتی بیوتیکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران
انجمن علمی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پویش "اطلاع رسانی و مقابله با مقاومت های آنتی بیوتیکی" را با شعار "آینده آنتی بیوتیک ها به همه ما بستگی دارد" برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، کمپین اطلاع رسانی و مقابله با مقاومت های آنتی بیوتیکی با همکاری مدیریت امور هنری و فوق برنامه و حمایت مالی شرکت دارویی تچرا، از ۱۶ تا ۱۸ آذر ۱۳۹8، در دانشکده پزشکی و بیمارستان های امام خمینی (ره) و شریعتی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
در برگزاری این کمپین، ابتدا کارگاه آموزشی و توجیهی در روز چهارشنبه ۱۳ آذر ماه با حضور دکتر صالحی عضو کمیته کنترل عفونت، دکتر دهقان و دکتر خلیلی، ۳ تن از اساتید عفونی بیمارستان امام خمینی (ره)، با هدف آموزش مفاهیم اصلی مرتبط با مقاومت آنتی بیوتیکی به دانشجویان و تشریح نقش جامعه و پزشک در مقابله با این پدیده برگزار شد.
همچنین، کمپین حضوری طی ۳ روز و در دانشکده پزشکی، بیمارستان های امام خمینی (ره) و شریعتی برگزار و حدود ۵۰ تن از دانشجویان علوم پزشکی در این کمپین شرکت و به ارائه مطالب به مراجعان در حدود هزار نفر پرداختند.
توضیح اینکه، این کمپین بصورت کشوری و همزمان در دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران، مشهد، اصفهان، یزد، رشت و شهرکرد برگزار شد.
خبرنگار: فرید

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#