کد خبر: ٩٥٦٩٨/ ٠٩:٥٤ - پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 100
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
بازدید مدیریتی ایمنی از اتاق عمل 2 مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
در بازدید مدیریتی ایمنی از اتاق عمل 2 مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه واحد که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد بحث و تبادل‌نظر شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، تیم مدیریت ایمنی مجتمع دوشنبه 18 آذرماه 98 از اتاق عمل 2 مجتمع بازدید کرد.
در این بازدید دکتر علی گنجعلی خان سرپرست معاونت درمان، مصطفی مرادی مشاور رئیس در امور اجرایی، مرجانه تقوی کارشناس هماهنگ‌کننده ایمنی بیمار، محمدرضا شهبازی مقدم مدیر پشتیبانی، هاریه رسولی سوپروایزر اتاق عمل، اعظم قاهان سوپروایزر کنترل عفونت، لیلا دسترنج کارشناس ایمنی بیمار، مریم مکتوبی سرپرستار اتاق عمل 2 و سایر اعضا حضور داشتند.
در ابتدای این بازدید کارشناس ایمنی بیمار پس از معرفی گروه، هدف از بازدید فوق را ارتقا ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار عنوان کرد.
سپس رئیس و سرپرستار اتاق عمل 2 در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه بخش که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد توضیحاتی ارائه داد.
در خاتمه نیز پس از بررسی راهکارهای پیشنهادی توسط تیم مدیریت ایمنی و کارکنان بخش، مصوباتی تنظیم شد و مقرر شد برای رفع نواقص اقدام شود.

خبر: شهره بیات
عکس: محمدعلی مرزبان

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#