کد خبر: ٩٥٦٩٩/ ٠٩:٥٨ - پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 95
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
برگزاری نشست هم اندیشی در خصوص ارتقای فعالیت های کلینیک کاهش وزن بیمارستان سینا
در نشستی نحوه گسترش فعالیت های پژوهشی مرکز تحقیقات چاقی بیمارستان سینا مطرح و بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست هم اندیشی در خصوص فعالیت های کلینیک کاهش وزن بیمارستان سینا، دوشنبه 18 آذر 98 با حضور دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا، دکتر سیده هاله اشرف، معاون پژوهشی، دکتر مهدی ابراهیمی، معاون درمان، دکتر علیرضا شریفی، فوق تخصص گوارش، دکتر مرضیه پازوکی، فوق تخصص ریه، دکتر مریم ابوالحسنی، متخصص پزشکی ورزشی، دکتر پانته آ آریا، متخصص روانپزشکی و دکتر رضا شریعت محرری، متخصص بیهوشی این مرکز در دفتر ریاست بیمارستان برگزار شد. 
در این نشست با در نظر گرفتن اولویت درمان بیماران مبتلا به چاقی مفرط با رژیم درمانی و ورزش در خصوص استانداردهای لازم داوطلبان عمل جراحی چاقی بحث و بررسی انجام و همچنین بر کارگروهی میان رشته ای در درمان بیمارانی که از این عارضه رنج می برند تاکید شد.
گسترش فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی در این زمینه با توجه به وجود ظرفیت بالایی که مرکز تحقیقات چاقی بیمارستان سینا دارد از دیگر موارد بود که مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

خبر: رضا آسیابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#