کد خبر: ٩٥٧٢٩/ ١٠:١١ - شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 55
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
برگزاری جلسه خود مراقبتی سازمانی و کمک‌های اولیه مرکز بهداشت جنوب تهران برای مدیران و مربیان مهدکودک
واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران جلسه آموزشی خود مراقبتی سازمانی، کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی را برای مدیران و مربیان مهدهای کودک برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، این جلسه روز چهارشنبه 20 آذر 98 برای مدیران و مربیان مهدهای کودک در سالن جلسات ستاد برگزار شد.
در این جلسه فاطمه رحیمی، کارشناس واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران به معرفی خدمات مراکز و پایگاه‌های سلامت و بیان یک سناریوی داستانی پرداخت و در خصوص انجام نیازسنجی در سازمان، هدف‌گذاری به‌صورت هدف کلی و اهداف اختصاصی، چگونگی برنامه‌ریزی برای انجام فعالیت‌ها در راستای رسیدن به اهداف مطالبی را بیان کرد و نحوه ارزشیابی در حین و پس از پایان اقدامات را آموزش داد.
در ادامه محبوبه واعظ زاده، کارشناس واحد گسترش این مرکز بر مطالب جلسات گذشته مرور کرد و چگونگی برطرف کردن انسداد راه هوایی به‌صورت ناقص و کامل، نحوه بانداژ کردن در شرایط مختلف را به‌صورت عملی آموزش داد.
در پایان آرزو چراغی، کارشناس مسئول واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت جنوب تهران درزمینهٔ بیماری تغذیه کودکان و نوجوانان مطالبی را بیان و به سؤالات حاضرین در این زمینه پاسخ داد.
بسته آموزشی، شامل کتابچه‌ها و بروشورهای تب در کودکان، شپش سر، معرفی خدمات سلامت روان، سلامت روان در محیط کار، کاهش مصرف نمک، قد و چربی در اختیار حاضرین قرار گرفت و آن‌ها موظف به نوشتن برنامه عملیاتی ارتقاء سلامت در محیط کار شدند.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#