کد خبر: ٩٥٧٤٠/ ١١:٢٠ - شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 61
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
نشست مشترک شبکه بهداشت شهرستان ری با نمایندگان فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ
نشست مشترک شبکه بهداشت شهرستان ری با نمایندگان فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ با هدف توسعه فعالیت‌های بهداشتی و همکاری بیشتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، نشست مشترک شبکه بهداشت شهرستان ری با نمایندگان نیروی انتظامی تهران بزرگ چهارشنبه 20 آذر 98 برگزار شد.
در این جلسه مهندس پیمان کاسب معاون شبکه و جمعی از کارشناسان ستادی به همراه روانشناس و مسئول بهداشت یگان امداد فاتب (فرماندهی انتظامی تهران بزرگ) حضور داشتند.
در ابتدا فرزانه فرد کارشناس مسئول واحد آموزش بهداشت ضمن خیرمقدم به حاضران، در مورد مهم‌ترین برنامه‌های بهداشتی و لزوم همکاری نزدیک سازمان‌های مختلف در توسعه خدمات بهداشتی در شهرستان ری صحبت کرد.
در ادامه مهندس پیمان کاسب معاون شبکه همراهی و همکاری اداره‌های مختلف را در پیشبرد برنامه‌های بهداشتی و آموزش همگانی بسیار مؤثر دانست.
در این جلسه مقرر شد، شبکه بهداشت و نیروی انتظامی تهران بزرگ در زمینه های مختلف ماند آموزش، توزیع رسانه‌های آموزشی، اجرای برنامه‌های بهداشتی، نظارت بر بهداشت محیط و کنترل آب آشامیدنی همکاری نزدیکی داشته باشند.
همچنین مقرر شد معاینات غربالگری مانند کنترل قند و فشارخون، مشاوره تغذیه و روانشناسی و سایر خدمات بهداشتی از طرف شبکه بهداشت برای کارکنان نیروی انتظامی انجام شود.
کارکنان نیروی انتظامی و خانواده‌های آنان نیز می‌توانند جهت استفاده از خدمات شبکه بهداشت به مراکز جامع سلامت و پایگاه‌های بهداشت مراجعه کنند.
خبر: سعیده شریفی
عکس: خاطره اسکندری
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#