کد خبر: ٩٥٧٤٧/ ١٢:١١ - شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 69
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
برگزاری جلسه آموزشی پدافند غیرعامل در شبکه بهداشت شهرستان ری
جلسه آموزشی پدافند غیرعامل با حضور دبیران بحران واحدهای محیطی با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، جلسه آموزشی پدافند غیرعامل با حضور دبیران بحران مراکز و پایگاه‌های سلامت شهرستان ری از 18 تا 20 آذر 98 برگزار شد.
در این جلسه منصوره جمالی نسب دبیر کمیته بحران شبکه، ضمن خیرمقدم به حاضران در مورد لزوم شناسایی تهدیدات حوزه سلامت و تلاش برای کاهش آسیب‌پذیری صحبت کرد.
جمالی نسب مهم‌ترین هدف پدافند غیرعامل در حوزه سلامت را استمرار خدمات سلامت در جامعه دانست و تأکید کرد: هشیاری و دقت نظر همه کارکنان سیستم در بهبود شرایط مؤثر است.
در ادامه این جلسه در مورد شناسایی تهدیدات، ایجاد و تقویت ساختار پدافند غیرعامل، آموزش همه کارکنان، افزایش آگاهی مردم و شناسایی خطرات در مناطق مختلف مانند مدارس و آمادگی در برابر مقابله با آن صحبت شد.
شبکه بهداشت شهرستان ری در طی یک ماه گذشته جلسه‌های متعددی با حضور کارکنان ستادی، مسئولین مراکز و دبیران پدافند غیرعامل واحدهای محیطی برگزار کرده است.
منصوره جمالی نسب هدف از این آموزش‌ها را افزایش توانمندی کارکنان بهداشتی برای مقابله با خطرات احتمالی و توسعه و استمرار خدمت‌رسانی به مردم دانست.
خبر: سعیده شریفی
عکس: حسین حاج رضایی
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#