کد خبر: ٩٥٧٥٧/ ١٤:٢٧ - شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 127
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده فناوری های نوین پزشکی, گروه خبری RSS
افتتاح میز خدمت الکترونیک دانشکده فناوری های نوین پزشکی
میز خدمت الکترونیک دانشکده فناوری های نوین پزشکی با حضور رئیس دبیرخانه مرکزی، میزخدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه افتتاح و راه‌اندازی شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، روز چهارشنبه 20 آذر 98 میز خدمت الکترونیک این دانشکده با حضور دکتر ماشالله ترابی، رئیس دبیرخانه مرکزی، میزخدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه، دکتر علیرضا احمدیان رییس دانشکده، معاونان و کارشناسان این دانشکده افتتاح شد.
در ابتدا دکتر احمدیان ضمن ابراز خرسندی از افتتاح میز خدمت در این دانشکده گفت: شاخص ارزیابی یک مدیر داشتن دغدغه است، نگرانی های یک مدیر دغدغه کارشناسان نیز باید باشد. فرآیندهای اداری که اصلاح شوند، نگرانی های مدیر کمتر می شود. یک کارشناس نباید خود فرآیند باشد بلکه باید بداند تنها بخشی از یک سیستم است، چون در غیر این صورت در صورت نبودن کارشناس کار تعطیل می شود. امیدوارم با استقرار میز خدمت الکترونیک در دانشکده فرآیندهای کاری کارشناسان به نحو مطلوبی انجام پذیرد.
در ادامه دکتر ترابی گفت: با وجود میز خدمت نیاز به حضور فیزیکی افراد نمی باشد و این می تواند همزمان سرعت پاسخگویی را بالا ببرد و به ارتقای سطح و کیفیت خدمات هم کمک کند. میز خدمت برای دانشکده فناوری های نوین پزشکی یک مقدمه است و می تواند در آینده کارکردهای بیشتری برای دانشکده به ارمغان آورد. با الکترونیک کردن خدمات در زمان و هزینه مراجعین صرفه جویی خواهد شد و ما در دانشگاه تلاش خواهیم کرد که این موضوع در طول زمان در واحدهای تابعه دانشگاه توسعه یابد.
در پایان کارشناسان حاضر در جلسه به صورت آزمایشی درخواستی از طریق تلفن همراه خود برای میزخدمت دانشکده ارسال کردند.

خبرنگار و عکاس: ساناز عزی ایرانی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#