کد خبر: ٩٥٧٦٠/ ١٤:٥١ - شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 867
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
افتتاح پروژه عملیاتی احداث همراه سرای بیمار در ضلع شمالی بیمارستان امام خمینی(ره) با حضور شهردار منطقه6 و معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه
دکتر بیگلر معاون توسعه دانشگاه گفت: سلامت عنصری مهم و اساسی در جامعه است و باید با اجرای کارهای زیربنایی و توسعه ای برای ارتقای شاخص سلامت تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور مالی دانشگاه، روز شنبه 23 آذر 98 پروژه عملیاتی همراه سرای بیمار در ضلع شمالی بیمارستان امام خمینی(ره) با حضور دکتر تورج فرهادي، شهردار منطقه 6، دکتر محمود بیگلر معاون توسعه، آزاده چترروز مدیر امور مالی، مهندس بهزاد مکری مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، مهندس فرزاد هنرور معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6، مهندس حمید جوکار شهردار ناحیه 2 منطقه 6، دکتر سعید مهرپور رئیس بیمارستان شریعتی، دکتر خسرو صادق نیت رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) و دکتر شروین بدو رئیس بیمارستان مرکز طبی کودکان افتتاح شد.
دکتر بیگلر گفت: سلامت عنصری مهم و اساسی در جامعه است و باید با اجرای کارهای زیربنایی و توسعه ای برای ارتقای شاخص سلامت تلاش کنیم.
معاون توسعه دانشگاه در خصوص همکاری خیرین در این پروژه اظهار داشت: مشارکت خیرین در انجام کارها در کنار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تهران برای خدمت رسانی بهتر به مردم، نه تنها برای خیرین بلکه برای مسئولان و خادمان مردم نیز دلچسب و حلاوت خاصی دارد.
مدیر امور مالی دانشگاه با اشاره به اینکه در همه مراکز درمانی واحدهای تابعه دانشگاه برخی از بیماران براي اسکان در شهر تهران با مشکلاتی مواجه اند، خاطرنشان کرد: همراه سرای بیمار با کمک خیرین عرصه سلامت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همت آقايان دکتر پیروز حناچی شهردار تهران و تورج فرهادی شهردار منطقه 6 تهران که دلسوزانه مسائل عرصه سلامت و بهداشت و درمان کشور را دنبال می کنند و یکی از دغدغه های مهم خود را ایجاد محل اسکان مناسب برای همراهان بیمار می دانند، احداث می شود.
دکتر فرهادی هم گفت: منطقه 6 دارای بیمارستان های زیادی است که در این رابطه مدیریت شهری وظیفه خود می داند تا امکانات رفاهی و خدماتی مناسبی را برای همراهان بیماران شهرستانی آماده کند.
شهردار منطقه 6 با بیان چگونگی استفاده همراهان بیمار از همراه سرا گفت: زمان اولویت حضور مسافران و همراهان بیمار در این همراه سرا با توجه به نظر مددکاران بیمارستان ها، براساس مدت درمان و بستری شدن در بیمارستان خواهد بود.
فرهادی اظهار داشت: امکانات رفاهی و خدماتی برای بیماران در همراه سرا به صورت رایگان است و گاها برخی از خیرین عرصه سلامت امکانات تغذیه و پذیرایی را برای این عزیزان فراهم می کنند.
وی درخصوص احداث همراه سرای بیمار گفت: این زمین با همکاری يک خیر بزرگوار عرصه سلامت، دومین همراه سرای بیمار در منطقه6 تهران است و از فردا گودبرداری این مکان آغاز می شود.
توضیح اینکه این همراه سرای، برای همراهان بیمارستان های امام خمینی، شریعتی و مرکز طبی کودکان قابل استفاده است.
در پایان، دکتر بیگلر، با اهداي لوح تقدير از طرف دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه، از شهردار، معاون اجتماعی و فرهنگی و شهردار ناحیه 2 منطقه 6 تهران قدردانی کرد.
 خبرنگار و عکاس: محمد پسندیده

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/09/24 11:38
0
0
بسیار خبر عالی بود. همیشه از دیدن همراهان بیماران که از شهرستان ها میایند و جایی برای استراحت نداشتند ناراحت بودم. لطفا یک شماره کارت برای کمک افراد علاقمند برای کمک هم اعلام شود . سپاس - نیکی
کاربر مهمان
1398/09/24 8:10
0
0
ان دل که ز کوی اشنایی است داند که متاع ما کجاییست چقدر کار زییبایی -مجتبی مجتهدزاده
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#