اخبار حاوی کلید واژه (مدیر دفتر فنی دانشگاه)


کد خبر: ٩٥٧٦٨/ ٠٨:٤١ - يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 60
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
برگزاری کارگاه خود مراقبتی سازمانی مرکز بهداشت جنوب تهران در مدارس آموزش‌وپرورش منطقه 17
واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران با همکاری آموزش‌وپرورش منطقه 17 کارگاه خود مراقبتی سازمانی را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، این جلسه باهدف اجرای برنامه ملی خود مراقبتی در طرح تحول نظام سلامت روز سه‌شنبه 19 آذر 98 برای 80 تن از مدیران، مربیان بهداشت و مراقبین بهداشت مدارس در آموزش‌وپرورش منطقه 17 برگزار شد.
فرحناز ثابتی، کارشناس مسئول واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران گفت: این کارگاه آموزشی با هدف ایجاد محیط‌های کار حامی سلامت به‌منظور ارتقا سلامت کارکنان، افزایش بازدهی و بهره‌وری در کار، کاهش میزان غیبت، افزایش رضایت کارکنان و افزایش تعهدات سازمانی کارکنان اشاره کرد.
در این کارگاه ثابتی و آرامش غفاری، کارشناس آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران در خصوص طریقه نیازسنجی سلامت و تنظیم برنامه عملیاتی برای ارتقا سلامت مطالبی را ارائه داد و اعظم شجاع ملایری، کارشناس این واحد به‌عنوان تسهیلگر حضور داشت.
فراگیران شیوه نیازسنجی و نوشتن برنامه عملیاتی را در گروه‌ها تمرین کردند و سید مهدی امام‌جمعه، دانشجوی پزشکی به شیوع بیماری آنفلوانزا در جامعه اشاره کرد و نکات لازم برای پیشگیری از این بیماری، عوارض آن و راهکارهای لازم در زمان ابتلا را آموزش داد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#