کد خبر: ٩٥٧٩٨/ ١٢:٤٥ - يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 71
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
 برگزاری جلسه کمیته مرگ کودکان ۱-۵۹ ماهه در شهرستان اسلامشهر
واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، در راستای برنامه کمیته مرگ کودکان 1-59 ماهه جلسه فصلی خود را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه که شنبه ۲۳ آذر ۹۸ با حضور دکتر عباس امیراحمدی، معاون، دکتر بهناز قره خانی، کارشناس مسئول واحد سلامت خانواده و کارشناس برنامه مرگ کودکان ۱-۵۹ ماهه شبکه با همکاران بیمارستان امام رضا (ع) برگزار شد موارد مرگ در فصل پاییز در شهرستان مطرح و 2 مورد گزارش مربوط به بیمارستان امام رضا (ع) که یک مورد آن از خانوارهای تحت پوشش شهرستان بوده موردبحث و بررسی قرار گرفت. در ادامه فاطمه قلی نژاد، کارشناس برنامه مرگ کودکان شبکه نامه وزارتخانه را در خصوص هدف‌گذاری جهت کاهش ۷ درصدی موارد مرگ تا پایان سال  قرائت و مداخلات و پیشنهادات لازم در راستای برآورد هدف فوق  را مطرح کرد.
اعضای کمیته پس از بحث و گفتگو در خصوص مطالب شده، مشکلات و چالش‌هایی را در خصوص مرگ کودکان ۱-۵۹ ماهه دارد را مطرح کردند و مقرر شد تا جلسه بعد موردبررسی قرارگرفته و در جلسه بعد مورد مطرح شوند.
 
خبر: زینب ایمانی
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#