کد خبر: ٩٥٨٢٦/ ١٦:٤٢ - يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 111
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت
ترویج تغذیه با شیرمادر
برگزاری جلسه برنامه ترویج تغذیه با شیرمادردر معاونت بهداشت
جلسه تعیین راه کارها بررسی چالش‌های موجود در برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر، در معاونت بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت،روز یکشنبه 24 آذر 1398جلسه تعیین راهکارها و بررسی چالش‌های موجود در برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر، با حضور دکتر نرگس توکلی کیا، مدیر گروه محترم سلامت جمعیت، خانواده و مدارس معاونت بهداشت، شیلا عسگر پور کارشناس برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر شبکه بهداشت و درمان شهر ری،  مریم دریایی پور کارشناس برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر و نسرین عسگری کارشناس برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر مرکز بهداشت جنوب تهران، در سالن اجتماعات معاونت بهداشت برگزار شد.
دکتر توکلی کیا ضمن خیرمقدم به کارشناسان در مورد اهمیت برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر و تعیین راهکارها مناسب و مفید و بررسی چالش‌های موجود در برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر توضیحاتی را بیان کرد.
در ادامه رقیه کمر لویی کارشناس برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر معاونت بهداشت، چالش‌های موجود در برنامه را به شرح ذیل مطرح کرد و در این جلسه راهکارهایی نیز ارائه شد.
برنامه‌ریزی جهت آموزش مهارت شیردهی به یک مراقب از بین مراقبین سلامت در هر پایگاه توسط مربیان آموزش‌دیده 18 ساعته مشاورین شیردهی، تهیه پکیج آموزشی شیر مادر با حداقل هزینه جهت آموزش عملی به کارکنان، تأکید بر کاهش موارد سزارین‌های غیرضروری در منطقه تحت پوشش.
در پایان جلسه دکتر توکلی کیا به سؤالات مطرح‌شده کارشناسان و بررسی راهکارهای طرح‌شده پاسخ داد.
خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#