کد خبر: ٩٥٨٢٩/ ١٨:٠٩ - يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1394
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه/ روز دوشنبه فقط دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی تهران تعطیل هستند
کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران به دلیل افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران از تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهر تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بر این اساس، کارکنان و دانشجویان دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی تهران و مراکز تحقیقاتی روز دوشنبه 25 آذرماه 98 تعطیل هستند.
بر اساس این اطلاعیه، ستاد دانشگاه، بیمارستان ها، معاونت ها، مراکز و شبکه های بهداشت و درمان و همه واحدهای اداری و خدمت رسان دیگر طبق روال عادی روزهای دیگر به فعالیت خود ادامه خواهند داد و این مراکز در روز دوشنبه دایر هستند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/09/26 10:2
0
0
با توجه به اینکه تخصص اکثریت مدیران و تصمیم گیران این دانشگاه در حوزه علوم پزشکی است، یک سوال پیش میاد و انتظار است اساتید بتوانند جواب دهند. الان ما کارمندان ستادی در کدام گروه از موجودات زنده رده بندی می شویم؟ مطمینا مانند دانشجویان و اساتید و حتی کارمندان دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی انسان نیستیم که باید توی هوای آلوده سرکار بیاییم. وقتی شورای شهر می گه دانشگاه ها تعطیل اند یعنی دانشگاه تعطیل، نه واحد آموزشی تعطیل و واحد اجرایی دایر.

با سلام و تشکر از بازخورد کارمندان ستادی دانشگاه مانند سایر کارمندان شاغل در تهران در این روز به ارائه خدمات خود ادامه می دهند و تعطیلی محیط های اموزشی که بر اساس نهاد مسئول صورت گرفته به محیط های اداری قابل تسری نیست.


کاربر مهمان
1398/09/26 9:30
0
0
تو رو خدا یه فکری برای هفته آینده بکنید، هفته دیگه کاملا هوا آفتابیه
کاربر مهمان
1398/09/26 9:4
0
0
بابا خوشبحال دانشکده ها هم تعطیلات تابستانی دارند هم برای آلودگی هوا تعطیل اند. اون وقت ما توی معاونت بین الملل یه 5 روز تعطیلات تابستانی هم که داشتیم، امسال به همت مدیران محترم آن هم حذف شد و حتی توی تابستان هم به ما یک هفته تعطیلات را هم ندادند. الان هم که با این آلودگی های هوا چپ و راست داریم میاییم اداره. امروز، روز سومی است که بدنه دانشگاه تعطیل است ولی واحد های ستادی دایر.
کاربر مهمان
1398/09/26 8:59
0
0
دلیلی که عنوان شده است اصلا غیر مرتبط به علت تعطیلی است، تعطیلی به علت آلودگی هوا است و ما هم انسانیم و از همان مکانیزم برای تنفس استفاده می کنیم. در ثانی فقط این دانشگاه است که واحد های اجرایی را از آموزشی جدا می کند، والا بیشتر دانشگاه ها کلا تعطیل است. ثالثا اگر واحد های اجرایی کارهای بیزینسی برای دانشگاه انجام می دادند و تعطیل کردن آنها ضرر مالی برای دانشگاه داشت، آنگاه این را می شد یک علت در نظر گرفت ولی این در حالی است که نصف کار واحد های ستادی با دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی است و وقتی شما این مراکز را تعطیل می کنید عملا کار واحد های اجرایی نیز تعطیل می شود. نهایتا اینکه دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی هم واحد های اجرایی دارند، اگر قرار به دایر بودن است باید این واحد ها هم دایر باشند.
کاربر مهمان
1398/09/24 21:10
0
0
الان ما کارمندان معاونت ها و واحدهای ستادی انسان نیستیم، واقعا ما را چی فرض کردید که دانشکده ها را تعطیل می کنید ولی این واحدها را تعطیل نمی کنید، تعطیل نکردن بیمارستان ها و مراکز درمانی که شبانه روزی ۶ستند قابل درکه، ولی واقعا واحد های ستادی الان توی این هوای آلوده چه الزامی است که دایر باشند.

با سلام بر اساس اطلاعیه کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران مراکز آموزشی تعطیل شده اند و طبعا این تعطیلی شامل سایر مراکز اداری نمی شود.


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#