کد خبر: ٩٥٨٤٥/ ١٠:٠٧ - دوشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1900
چاپ
ارسال به دوست
روابط عمومی حوزه ریاست, گروه خبری RSS, مدیریت بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات
برگزاری سومین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی با حضور رئیس دانشگاه
نقاط آسیب رسان حوزه فنآوری اطلاعات در سومین جلسه کمیته سلامت اداری وصیانت از حقوق شهروندی با حضور رئیس دانشگاه بررسی شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مدیریت بازرسی، سومین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی سال 98 عصر روز یکشنبه 24 آذر 98 در سالن شورا با حضور دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه تشکیل شد.
در ابتدای این جلسه دکتر پیمانه گوران، معاون مدیریت بازرسی، گزارشی در خصوص موضوعات مطرح شده در کمیته سلامت اداری  و صیانت از حقوق شهروندی سال 97 و 98 ارائه کرد.
سپس دکتر محمد هادی موسوی مشاور و مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات در خصوص ارتقای سلامت اداری توصیه هایی ارائه  کرد و در ادامه دکتر سید سینا مرعشی، مدیر آمار وفنآوری اطلاعات به بررسی نقاط آسیب رسان در حوزه IT و راهکارهای پیشگیری از آن پرداخت.
در ادامه هریک از اعضای کمیته، نقطه نظرات خود را بیان کردند. در پایان رئیس دانشگاه رهنمودهایی را در این موارد مطرح و ضمن حمایت از مدیریت بازرسی، از زحمات این واحد تشکر کرد.
خبر: فاطمه علیزاده
عکس: وحید مزاجردی

 

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/09/26 9:30
0
0
با عرض سلام و احترام، موضوع جلسه موضوعی بسیار مهم و ان طور که از عکس ها پیداست مباحث چالشی در ان مطرح شده است. کاش خبرنگار محترم جزئیات بیشتری از جلسه منعکس می کرد.مثلا نقاط آسیب رسان در حوزه فناوری اطلاعات چه بوده یا رهنمود های رییس دانشگاه در این حوزه چیست؟
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#