کد خبر: ٩٦٦٨١/ ١٢:١٧ - شنبه ١٤ دی ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 129
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
دوره آموزشی نقاشی خط در خانه فرهنگ مجتمع کوی علوم پزشکی تهران برگزار مي شود
مدیریت امور هنری و فوق برنامه، دوره آموزش نقاشی خط را به طور ویژه برای دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، دوره آموزشی ترم زمستان «نقاشی خط» در هشت جلسه و با تدریس نادر عنصری مدرس ملی این هنر اصیل ایرانی برگزار خواهد شد.
دوره آموزشی نقاشی خط قرار است روزهای شنبه و دوشنبه (ویژه پسران) و یکشنبه و سه شنبه (ویژه دختران) از ساعت 19 تا 20 در محل خانه فرهنگ امام خمینی (ره) مجتمع کوی علوم پزشکی تهران برگزار شود.
مدیریت امور هنری و فوق برنامه مهلت ثبت نام در دوره آموزشی فوق را تا 30 دی 98 اعلام و علاقه مندان برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی خیابان قدس، نبش کوچه فردانش، پلاک 21، ساختمان معاونت دانشجویی فرهنگی، طبقه دوم، مدیریت امور هنری و فوق برنامه مراجعه و یا با شماره تلفن 64432527 تماس برقرار کنند.
همچنین، به دلیل محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.
توضیح اینکه، این دوره آموزشی در بخش پسران از پنجم و در بخش دختران از 6 بهمن ماه در محل خانه فرهنگ کوی دانشگاه آغاز خواهد شد.
خبرنگار: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#