کد خبر: ٩٦٨٨٦/ ١٣:٤٩ - چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 93
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
دانشکده مجازی اولین دوره مداخلات روانشناختی در وابستگی به اینترنت را برگزار می کند
دانشکده مجازی با همکاری مرکز تحقیقات روانپزشکی و روانشناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران اولین دوره مداخلات روانشناختی در وابستگی به اینترنت را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، این دانشکده با همکاری مرکز تحقیقات روانپزشکی و روانشناسی دانشگاه دوره کوتاه مدت فنون مداخلات روانشناختی در وابستگی به اینترنت با هدف ارتقاء دانش متخصصان در زمینه نشانه شناسی، تشخیص در زمینه اعتیاد به اینترنت و فضای مجازی و بهبود مهارت ایشان برای انجام مداخلات روان درمانی برای کاهش اعتیاد به اینترنت را برگزار می کند.
هدف از برگزاری این دوره برای مخاطبان، شناسایی نشانه های اعتیاد به اینترنت، آشنایی با انواع اعتیاد به اینترنت و گوشی های همراه و علل اعتیاد به اینترنت در دوران مختلف تحولی، آشنایی با آزمونهای تشخیص اعتیاد به اینترنت و تحلیل نتایج این آزمونها، آشنایی با روشهای مختلف مداخلات روان درمانی برای کاهش اعتیاد به اینترنت، شرح حال گیری دقیق از کاربران با اعتیاد به اینترنت، سنجش و ارزیابی نتایج با استفاده از آزمون روا و پایا اعتیاد به اینترنت در کاربران و در نهایت فراگیری پروتکل درمانی برای یک مراجع  و تنظیم جلسات روان درمانی می باشد.
این دوره به صورت آموزش ترکیبی است و فراگیران ابتدا با استفاده از آموزش مجازی با مفاهیم و چارچوب نظری مداخلات روانشناختی در وابستگی به اینترنت (به مدت 20 ساعت) و سپس در جلسات حضوری به صورت عملی با روشهای تشخیصی، ارزیابی بالینی و مداخلات روانشناختی در این حوزه آشنا می شوند و زیر نظر اساتید دوره، کار عملی انجام می دهند (به مدت 30 ساعت).
علاقه مندان برای شرکت در این دوره می توانند به لینک ثبت نام زیر مراجعه کنند:
http://samad.tums.ac.ir/events/details/213
تاریخ برگزاری: 29 دی تا 23 بهمن 98
محل برگزاری: تهران، میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان نادری، بن بست دولت شاهی، دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران
توضیح اینکه دستیاران و متخصصان روانپزشکی، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های روانشناسی، علوم تربیتی، مشاوره و بهداشت روان در همه مقاطع و کلیه گرایش ها از سراسر ایران می توانند در این دوره شرکت کنند. دبیر علمی این دوره دکتر سمیه برجعلی لو عضو هیئت علمی دانشکده مجازی، دکتری تخصصی روانشناسی آموزشی است.
خبرنگار: سیده کاملیا داودزادهانتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#