کد خبر: ٩٧٠٦٤/ ١١:٤٢ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1255
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی, گروه خبری RSS
دکتر رکن: همه كساني كه در رابطه سقوط هواپیما اوکراینی مقصر هستند بايد پاسخگو باشند
مراسم بزرگداشت جان باختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد
مراسم بزرگداشت جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی با حضور حجت الاسلام و المسلمين ناصر نقويان در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي دانشكده دندانپزشكي، مراسم بزرگداشت درگذشتگان سقوط هواپيماي اوكرايني با حضور حجت الاسلام و المسلمين ناصر نقويان، دكتر علی رضا پارسا پور مدیر دفتر ریاست و سرپرست روابط عمومی دانشگاه، دكتر امير رضا ركن رييس و هيات رييسه و همچنین حضور پر رنگ دانشجويان، اساتيد و كاركنان دانشكده ٢٣ دي ماه ٩٨ در آمفي تئاتر ٩٠ نفره برگزار شد.
در ابتداي اين مراسم دكتر ركن ضمن خوشامدگويي به حضار و إبراز همدردي با خانواده هاي در گذشتگان اين سانحه تصريح كرد: اتفاق بد و جبران ناپذيري افتاده اتفاقي كه مثل آن را دشمن در سال ٦٨ براي كشور ما رقم زد در آن موقع موضعی كه گرفته شد اين بود كه: اشتباه كرديد، اگر كرديد غلط كرديد! و البته كه اين اشتباه كرديد فقط براي دشمن نيست و اگر خودي ها هم اشتباه كردند غلط كردند و وابسته به اين اشتباهی كه كردند بايد تاوان پس بدهند. اين يك مطالبه جدي و خواسته همه ما در اين رابطه است.
وي با اشاره به اينكه هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشکی تهران در اين باره بيانيه اي صادر كرده و موضع گيري خود را در اين زمينه اعلام كرده است تاكيد كرد: بايد شفاف سازي بشود و همه كساني كه در اين رابطه مقصر هستند يا به نوعي قصور كردند بايد پاسخگو باشند و مجازات شوند. 
وي در ادامه افزود ما عزادار تمام در گذشتگان اين حادثه بالاخص، عزا دار ٣ همكار دندانپزشك و همچنين دكتر شريعه فقيهي كه در دانشكده دندانپزشكي علوم پزشكي تهران تحصيل كرده بود هستيم.
وي همچنين از شاخصه هاي اخلاقي آن مرحومه ياد كرد و افزود: به گروه پريو دانتيكس و همچنين دانشكده دندانپزشكي تسليت عرض مي كنم. 
در ادامه اين مراسم دكتر پويان اميني شكيب معاون بين الملل دانشكده ضمن  إبراز تاسف از اين حادثه ناگوار و یاد کردن از دکتر نبیی که خواهرش الناز نبیی را در این حادثه از دست داده بيان كرد: قرار بود شرايطي را فراهم كنيم كه دانشجويان در محيط كاري و علمي پر نشاطي تحصيل كنند أما الان شرايط خيلي سخت و دشوار شده ما بايد اين سرمايه ها را براي كشور حفظ كنيم و در آنها اميد به آينده و همچنين ادامه تحصيل در داخل كشور را ايجاد كنيم.
وي در پايان افزود: اميدوارم روزي برسد كه با اميد داخل دانشكده دندانپزشکی بشويم.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نقویان با تسليت و ابراز همدردي با بازماندگان سقوط هواپيماي اوكرايني در مورد اين حادثه و مسايل روز به سخنراني پرداخت.
خبر نگار و عکاس: حمیده ایزدی
 
 
 
 
 
انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#