کد خبر: ٧٤١٧١/ ١٢:٠٥ - سه شنبه ١٠ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1286
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
بازدید سرزده رییس دانشگاه از بیمارستان یاس
دکتر کریمی رییس دانشگاه با حضور در ساختمان درحال بازسازی بیمارستان زنان و اورژانس بیمارستان یاس از نزدیک در جریان روند فعالیت این دو مرکز قرار گرفت.


دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه، دکتر محقق رییس بیمارستان یاس و مهندس مکری مدیر دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه در این بازدید که دوشنبه 9 بهمن 96 از ساعت 17 آغاز شد و تا ساعت 19 به طول انجامید رییس دانشگاه را همراهی کردند.
دکتر محقق رییس بیمارستان یاس در گفتگویی تلفنی در توضیح این بازدید گفت: دکتر کریمی و تیم همراه ابتدا از ساختمان درحال بازسازی بیمارستان زنان بازدید داشتند و مهندسان ناظر و مجری، اعلام کردند که تا اواخر سال یا حداکثر اوایل فرودین این ساختمان قابلیت تحویل به دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارد. رییس دانشگاه نیز پیشرفت عمرانی ساختمان را مثبت را ارزیابی کردند.
وی درخصوص بازدید رییس دانشگاه از بیمارستان یاس گفت: دکتر کریمی و تیم همراهشان با حضور در اورژانس بیمارستان یاس در جریان روند رسیدگی به بیماران قرار گرفتند.
 دکتر محقق تصریح کرد: سپس جلسه‌ای در دفتر ریاست بیمارستان یاس تشکیل شد و در خصوص نحوه بهره‌برداری از این دو بیمارستان و چگونگی مشارکت بخش خصوصی در مورد اینکه از این دو مرکز کدام‌یک در اختیار دانشگاه بماند و کدام‌یک به بخش خصوصی واگذار شود بحث و گفتگو شد و درنهایت مقرر شد این موضوع در هیات رئیسه دانشگاه مطرح شود.
دکتر محقق با اشاره به ظرفیت بیمارستان درحال بازسازی زنان گفت: در طراحی این بیمارستان حدود 125 تخت درمانی، 30 تخت NICU و بخش‌های زنان، نوزادان، LDR، IVF و بخش‌های پشتیبانی، پیش‌بینی‌شده است.
خبرنگار: سمیرا کرمی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد