کد خبر: ٧٤٢٢٩/ ١٥:٢٠ - پنج شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2598
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
بازدید رییس دانشگاه از پروژه در حال احداث بیمارستان شریعتی دو و اراضی منطقه 18 تهران
دکتر کریمی تسریع در روند احداث بیمارستان دکتر شریعتی دو را منجر به ارائه خدمات مناسبت تر و پاسخگویی بهتر به نیاز مردم دانست.

گالری عکس

گالری عکس 2
دکتر کریمی، رییس دانشگاه به همراه دکتر بیگلر، معاون توسعه و مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، مهندس مکری، مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، دکتر قربانی مدیر پروژه بیمارستان دکتر شریعتی 2، مهندس نیازمند مدیر دفتر مدیریت طرح این پروژه و مشاور سرمایه گذاری بین المللی معاونت توسعه و جمعی از همکاران و عوامل اجرایی پروژه پنجشنبه 12 بهمن 96 از پروژه در حال احداث بیمارستان دکترشریعتی 2 که در انتهای اتوبان شهید خرازی در منطقه 22 تهران واقع شده است و اراضی منطقه 18 تهران بازدید کردند و در جریان امور قرار گرفتند.
در بخش اول بازدید دکتر کریمی و تیم همراه در محل پروژه بیمارستان دکتر شریعتی 2 حضور پیدا کرده و از نزدیک با فرآیند در حال انجام این پروژه آشنا شدند.
دکتر کریمی پس از ارائه گزارش مدیر و تیم اجرایی پروژه گفت: امیدوارم پروژه با سرعت و کیفیت مناسب در زمان مقرر تکمیل و به بهره برداری برسد، که بتوانیم خدمات مورد نیاز را به مردم ارائه دهیم.
دربخش دوم بازدید رییس دانشگاه از اراضی منطقه 18 تهران واقع در محله یافت آباد بازدید کرده و در جریان امور واگذاری این اراضی به دانشگاه و برنامه ریزی به منظور احداث دو بیمارستان و سایر نیازهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرار گرفت.
توضیح اینکه اراضی منطقه 18 با وسعتی معادل 23 هکتار متعلق به شهرداری و یکی از نهادهای دولتی است که معاونت توسعه دانشگاه با پیگیری های مستمرموفق شده مجوز بهره برداری و ساخت بخشی از آن را دریافت کند و پیگیری مجوزهای بخشی دیگری از این اراضی در دستور کار این معاونت قرار دارد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد