کد خبر: ٧٧٧٢٣/ ١٨:٥٣ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 3779
چاپ
ارسال به دوست
حوزه ریاست, گروه خبری RSS
انتصاب دكتر محمدجواد حسین زاده عطار به سمت رئیس دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی/ قدردانی رئیس دانشگاه از خدمات ارزشمند دکتر سیاسی
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی دكتر محمدجواد حسین زاده عطار به سمت رئیس دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی منصوب و در نامه‌ای از خدمات دکتر سیاسی قدردانی کرد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقاي دكتر محمدجواد حسین زاده عطار
استاد محترم دانشگاه
با سلام و احترام
 توجه به علوم نوین و گسترش شاخه‌های آن از رسالت‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده است که با تأسیس دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی، گامی ارزشمند در این مسیر برداشته شده است.
با توجه به نظرخواهی انجام شده از اعضای محترم هیأت علمی دانشکده و نظر به سوابق علمي و اجرايي، جنابعالي را به‌عنوان رئيس دانشكده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی منصوب مي‌نمايم.
 انتظار مي‌رود با جلب مشارکت همه اعضاي محترم هيأت علمي، کارکنان دلسوز دانشکده و دانشجويان عزيز در همه مقاطع، ضمن پيشبرد امور جاري دانشکده طبق ضوابط و مقررات نسبت به امور ذيل اهتمام ويژه مبذول فرماييد:
• تدوين برنامه عملياتي 4 ساله 1400-1396 بر اساس نقشه علمي دانشگاه
• اقدام در جهت ارتقاء جایگاه آموزشی، پژوهشی دانشکده در سطح کشور و منطقه
• تلاش جدی در زمینه‌های مختلف بین‌المللی سازی و تمهید شرایط مناسب‌تر جذب دانشجوی بین‌المللی
• حرکت پرشتاب‌تر در جهت اهداف دانشگاه نسل سوم و چهارم
• فراهم نمودن عادلانه و بهینه شرایط و فرصت‌ها برای فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی همه اعضای هیأت علمی و دانشجویان رشته‌ها و مقاطع مختلف
 امید می‌رود دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت، به حركت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعيين شده ادامه دهد. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.
دكتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه
در متن نامه قدردانی رئیس دانشگاه هم آمده است:

جناب آقاي دکتر فریدون سیاسی
استاد محترم دانشگاه
با سلام و احترام
 مسئولیت‌پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکي تهران، بدون تردید یکی از مهم‌ترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در طی دوره طولانی مسئولیت ریاست افتخاری دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی که تحت هدایت جنابعالی راه‌اندازی و روند رو به رشد آن نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده شما استفاده نماید.
دکتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/03/30 8:37
0
0
استاد ارجمند ضمن تبریک حضور جنابعالی ،امیدوارم مجددا شاهد تحول مثبت وارتقای مجموعه دانشکده در آینده نزدیک باشیم.با آرزوی سلامتی وعاقبت بخیری برای هر دو عزیز
کاربر مهمان
1397/03/28 23:35
0
0
جناب آقای دکتر حسین زاده، شایستگی واژه ای نارساست در مقابل آنچه شما هستید و آنچه به مجموعه تحت سرپرستی تان می افزایید. اطمینان دارم که شاهد شکوفا شدن دانشکده علوم تغذیه خواهیم بود. پریوش محمدنژاد
کاربر مهمان
1397/03/28 20:10
0
0
انتصاب شایسته دکتر حسین زاده را تبریک عرض نموده وآرزوی سلامتی مینمایم برای دکتر سیاسی دوست داشتنی
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد