کد خبر: ٧٤٣٢٣/ ١٠:٣١ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1054
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
برگزاری ماژول چهارم از دور دوم کارگاه آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی (TOT) در دانشگاه
در راستای توانمندسازی و ادامه دور دوم برنامه آموزش مدیران بیمارستان‌های دولتی (TOT) کشور، ماژول چهارم با عنوان مدیریت اطلاعات سلامت در دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌عنوان مرکز قطب آمایشی هشت کشور آغاز بکار کرد.

گالری عکس

ماژول چهارم از دور دوم کارگاه آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی کشور (TOT) صبح دوشنبه 16 بهمن 96 با حضور مدیران بیمارستان‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، علوم بهزیستی، گیلان، زنجان و سمنان در سالن G6 ستاد مرکزی دانشگاه آغاز بکار کرد.
دکتر جعفری پویان، دبیر علمی کارگاه آموزشی مدیران بیمارستان‌ها در حاشیه این کارگاه گفت: در این دوره از آموزش‌ها مدیران بیمارستان‌ها و برخی مسئولین بخش بیمارستان‌های بزرگ شرکت دارند. البته سه دوره دیگر از این ماژول نیز به‌زودی برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این کارگاه مباحث مهمی چون کاربردهای عمده ابزارها و سیستم‌های اطلاعاتی برای مدیران بیمارستان‌ها، نقش ابزارهای اطلاعاتی در مدیریت هزینه‌ها و درآمد بیمارستان، استفاده از فناوری اطلاعات ر ارائه خدمات ایمن، نقش ابزارهای اطلاعاتی در مدیریت هزینه‌ها و درآمد بیمارستان، کیفیت داده‌ها در پرونده‌ها و سیستم‌های اطلاعاتی، داشبوردهای مدیریتی و کاربردهای آن برای مدیر بیمارستان، مدیریت فناوری اطلاعات در بیمارستان، کاربردهای ابزارهای نوین فناوری اطلاعات در بیمارستان و آشنایی با اهداف و عملکردهای سیستم های اطلاعاتی وزارت بهداشت  توسط اساتید به‌صورت کارگاهی و عملی آموزش داده خواهد شد.
این کارگاه سه‌روزه تا پایان روز 18 بهمن 96 ادامه خواهد داشت.

خبر: مقدم
عکس: نسیم اخگر

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد