کد خبر: ٩١٢٣٨/ ١٦:١٨ - يکشنبه ٣ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1138
چاپ
ارسال به دوست
روابط عمومی حوزه ریاست, گروه خبری RSS
پیام تبریک و قدردانی رئیس دانشگاه به مناسبت روز کارمند/ دکتر کریمی: سرمایه انسانی گران‌قدرترین رکن سازمان است
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه به مناسبت 4 شهریور، روز کارمند در پیامی ضمن تبریک این روز از زحمات کارکنان دانشگاه قدردانی کرد.

متن پیام به شرح زیر است:
سرمایه انسانی گران‌قدرترین رکن سازمان است و تنها سازمانی می‌تواند در مسیر تعالی گام بردارد و رسالت خود را به نحو مطلوب به انجام برساند که تمامی رده‌های این رکن، متعهد، کارا و مسئولیت‌پذیر باشند.
هیچ بیماری با بهبودی از بیمارستان مرخص نمی‌شود مگر اینکه پیش و پس از درمانگر، کارمند و کارگر خدمات و تکنسین آزمایشگاه و بهیار و... از ستاد تا صف، از پذیرش تا ترخیص، از نگهبان درب ورودی تا کارگر پستوهای رختشوی‌خانه و تأسیسات وظایف خود را به نحو مطلوب به انجام رسانده باشند.
در آستانه روز کارمند به‌عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با گستره وسیع خدمات در حیطه آموزش و پژوهش و درمان، این روز را به همکاران کارمند دانشگاه تبریک عرض کرده و از اینکه باوجود تمامی محدودیت‌ها و مشکلات خصوصاً در سال‌های اخیر، اجازه ندادند خدمات ارائه‌شده در دانشگاه دچار خلل و وقفه شود از یکایک آن‌ها سپاسگزارم.
از خداوند متعال سلامتی سربلندی و توفیقات روزافزون را برای تمامی همکاران خصوصاً کارمندان عزیز مسألت می‌نمایم.
دکتر کریمی
رئیس دانشگاه

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#