کد خبر: ٩٣٩٢٦/ ١٤:١٤ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 2269
چاپ
ارسال به دوست
روابط عمومی حوزه ریاست, گروه خبری RSS, مدیریت بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات
برگزاری جلسه آموزشی ویژه مدیران در مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات با حضور رئیس دانشگاه
مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه جلسه آموزشی را ویژه مدیران واحدهای تابعه دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مدیریت بازرسی این جلسه آموزشی روز دوشنبه 13 آبان 98 با هدف افزایش دانش مدیران در خصوص  مسائل مالی، حقوقی، تخلفاتی و صیانت از حقوق شهروندی با حضور دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه  و مدیران معاونتها، بیمارستانها، شبکه های بهداشتی،مدیران واحدهای نظارتی غذا و دارو، بهداشت محیط، کارشناسان مدیریت بازرسی و معاونان اداری مالی دانشکده ها در سالن شورای حکیم ستاد مرکزی برگزارشد.
ابتدا دکتر محمد هادی موسوی  مشاور رئیس دانشگاه و مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، اهمیت برگزاری این جلسه را تاکید رئیس دانشگاه دربرگزاری جلسات آموزشی توسط مدیریت بازرسی در مسائل آموزشی عنوان و از حمایتهای دکتر کریمی از این مدیریت تشکر کرد.
سپس رئیس دانشگاه ارزش و سرمایه اصلی دانشگاه را نیروی انسانی در هرسطح بیان کرد و هر فرصتی برای خدمت دردانشگاه را لطفی ازجانب خدا دانست.
وی ارباب رجوع مدیران راهم مردم و هم کارکنان و رسیدگی به مسائل آنان را وظیفه بزرگی عنوان کرد که برعهده مدیران قرار گرفته است.
در ادامه این جلسه، مسائل آشنایی با قراردادها و امور مربوطه، قوانین و تخلفات اداری وصیانت از حقوق شهروندی کارکنان وارباب رجوع، کلیات امور مالی و مبانی حقوقی دانشگاه با تاکید بر حقوق پزشکی مطرح شد.
مهندس شهریار ارسیلو، مدیر نظارت و توسعه امور عمومی، دکتر محمد هادی موسوی، آزاده چتروز مدیر مالی و محمد رحیم قهستانی مشاور امور حقوقی  معاونت توسعه دانشگاه موضوعات مطرح شده را تدریس کردند.
در پایان مدرسان به سؤالات مدعوین پاسخ دادند.
خبرنگار: فاطمه علیزاده
عکاس: وحید مزاجردی

 

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#