کد خبر: ٩٣٩٥٩/ ٠٩:٤١ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1023
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
فراخوان پیش ثبت‌نام دومین دوره آموزش مهارتی و حرفه‌ای مراقبت‌های پرستاری بیماری‌های دستگاه گوارش و کبد/ آخرین‌مهلت ثبت‌نام 17 آبان 98
پژوهشکده بیماری‌های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران در نیمسال دوم سال جاری فراخوان پیش ثبت‌نام دومین دوره آموزش مهارتی و حرفه‌ای مراقبت‌های پرستاری بیماری‌های دستگاه گوارش و کبد (بزرگ‌سالان) را شروع کرده است.

با توجه به صدور مجوز توسط مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران؛ پژوهشکده بیماری‌های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تهران در نیمسال دوم سال جاری فراخوان پیش ثبت‌نام دومین دوره آموزش مهارتی و حرفه‌ای مراقبت‌های پرستاری بیماری‌های دستگاه گوارش و کبد (بزرگ‌سالان) را آغاز کرده و تا 17 آبان 98 ادامه دارد.
توضیح اینکه؛ متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سامانه جامع آموزش مداوم به آدرس www.ircme.ir مراجعه کنند و در ضمن مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای دانشگاه نیز به اعلام موضوع در سایت اداره کل آموزش مداوم اقدام کرده است.

 فراخوان پیش ثبت نام دومین دوره آموزش مهارتی و حرفه ای مراقبت های پرستاری بیماری های گوارش و کبد 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#