کد خبر: ٧٠٦٥١/ ١٣:٥٩ - چهارشنبه ١٥ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 400
چاپ
ارسال به دوست
بازدید دکترمیرزازاده از دفتر توسعه آموزش دانشکده مجازی
دکترعظیم میرزازاده مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه روز سه شنبه 14 شهریورماه96 از دفترتوسعه آموزش دانشکده مجازی بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت برنامه های سال96 این دفتر قرار گرفت.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، در راستای بازديد مدير مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه از دفاتر توسعه آموزش دانشکده ها، نشستی با حضور دکتر عظیم میرزازاده مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه، دکتر مجتهدزاده معاون آموزشی، دکتر قریب مدیر دفتر توسعه آموزش دانشکده مجازی و کارشناسان دفتر توسعه آموزش روز سه شنبه 14 شهریورماه 96 در سالن شورا دانشکده مجازی برگزار شد.
در ابتداي اين بازديد كه با حضور دکتر مجتهد زاده معاون آموزشي دانشكده مجازی انجام شد، دكتر قریب مدير دفتر توسعه آموزش دانشکده ضمن خوشامدگويي به مدعوین به تشریح برنامه های دفتر توسعه و روند پیشرفت آن در حوزه های هشت گانه فعاليت پرداخت. و ضمن اشاره به هدف دانشکده برای دستیابی به حداکثر کیفیت، به نیازها و مشکلات موجود نیز اشاره کرد.
در ادامه بحث و تبادل نظر در خصوص انتخاب راهکارهایی برای چالش های مطروحه صورت گرفت. درخاتمه این دیدار مدير مركز توسعه از فضا و امکانات فیزیکی دفتر توسعه دانشکده مجازی بازدید و موارد داراي اولويت براي شكل گيري بسته حمايتي ويژه اين دفتر، مد نظر وی قرار گرفت.

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد