کد خبر: ٧٤٩٤١/ ١٣:٢٥ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1624
چاپ
ارسال به دوست
مرکز آزمون الکترونیک دانشکده پیراپزشکی افتتاح شد
مرکز آزمون الکترونیک دانشکده پیراپزشکی با حضور معاون آموزشی دانشگاه و رئیس دانشکده پیراپزشکی افتتاح شد.

گالری عکس

مرکز آزمون الکترونیک دانشکده پیراپزشکی با حمایت معاونت آموزشی دانشگاه با حضور دکتر سهراب پور، معاون آموزشی دانشگاه، دکتر چنگیزی، رئیس دانشکده پیراپزشکی و همچنین مدیر تحصیلات تکمیلی، مدیر امور آموزشی و رییس مرکز آزمون الکتریکی دانشگاه روز چهارشنبه 9 اسفند در ساختمان مرکزی دانشکده پیراپزشکی افتتاح شد.
دکتر سهراب پور، ضمن تشکر و قدردانی از دکتر چنگیزی و همکارانشان در دانشکده پیراپزشکی در حاشیه این مراسم گفت: به لطف خدا امروز مرکز آزمون‌های الکترونیک دانشکده پیراپزشکی را افتتاح کردیم ، یکی از سیاست‌های معاون آموزشی دانشگاه توسعه آزمون‌های الکترونیک است که برای این منظور از یک ماه و نیم قبل فراخوانی به تمام دانشکده‌ها ارسال کردیم و قرار شد دانشکده‌هایی که بتوانند فضا و امکانات مناسبی برای مرکز آزمون‌های الکترونیک ایجاد کنند را حمایت کنیم و بتوانیم آن مرکز را افتتاح کنیم.
وی افزود: خوشبختانه دانشکده پیراپزشکی در این زمینه پیش‌قدم شد و یک فضای مناسبی را در طبقه منفی یک دانشکده پیراپزشکی با ظرفیت 60 نفر آزمون‌های الکترونیک در بالاترین استاندارد افتتاح شد.
معاون آموزشی دانشگاه ادامه داد: این فضا قابلیت برگزاری آزمون‌ها و امتحانات متعدد در کوتاه‌ترین زمان باکم ترین مشکل ازنظر لجستیک را دارد.
دکتر سهراب پور با اشاره به اینکه این مرکز، مرکز آزمونی برای دانشگاه است گفت: در خصوص استفاده سایر مراکز دانشگاه از این مرکز، به‌زودی با دانشکده پیراپزشکی تفاهم‌نامه‌ای منعقد خواهیم کرد تا این مرکز در اختیار دانشکده‌های دیگر و سایر واحدهای دانشگاه قرار گیرد.
معاون آموزشی دانشگاه اظهار امیدواری کرد: با استفاده از تکنولوژی در برگزاری آزمون‌ها بتوانیم مشکلات و دغدغه‌های برگزاری آزمون از طراحی تا تولید دفترچه، تصحیح، رسیدگی به اعتراضات و تشکیل بانک سؤال را از بین ببریم و به‌سرعت و باکیفیت و دقت بالا بتوانیم با این سیستم‌های تکنولوژیک بهره‌برداری و استفاده کنیم.
در ادامه دکتر چنگیزی گفت: خرسندیم که توانستیم در راستای سیاست های دانشگاه در ایجاد یک مرکز آموزش الکترونیک در پردیس مرکزی دانشگاه اقدام کنیم و بتوانیم یک مرکز آزمون الکترونیک را در مدت زمان بسیار کوتاه با استاندارد بسیار بالایی طراحی و راه اندازی کنیم و سعی کردیم از ایمن ترین و راحت ترین ابزار استفاده کنیم و تاافرادی که برای آزمون شرکت می کنند دغدغه در خصوص ایمنی و استفاده از ابزار نداشته نباشند.
رئیس دانشکده پیراپزشکی افزود: در حال حاضر امکان سرویس دهی این مرکز به تمام واحدهای دانشگاه وجود دارد و سیاست این مرکز در این است که بتوانیم تمام اقدامات را دانشگاهی کنیم و مرزهای بین دانشکده ها را برداریم و هر امکاناتی که دانشکده دارد در اختیار دانشگاه بگذارد.
دکتر چنگیزی گفت: امیدواریم این دانشکده هم بتواند با عقد تفاهم نامه ای از امکانات سایر دانشکده ها استفاده کند تا همه واحدها بتوانیم با هم، هم افزایی داشته باشیم و دانشگاه ها را روبه جلو و با استانداردهای جهانی پیش بریم.
خبر: نسیم اخگر
عکس: جمشید ربیعی 

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • مرکز آزمون الکترونیک دانشکده پیراپزشکی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد