کد خبر: ٧٥٠١٢/ ١٥:١٩ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 506
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي
برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشکده پیراپزشکی
اولین جلسه شورای فرهنگی در دوره جدید مدیریتی دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی: اولین جلسه شورای فرهنگی در دوره جدید مدیریتی این دانشکده با حضور دکتر چنگیزی رییس دانشکده، دکتر عرفانی معاون دانشجویی فرهنگی و سایر اعضای حقیقی و حقوقی و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی شنبه 12 اسفند 96 در سالن اجتماعات برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر چنگیزی ضمن خوشامدگویی و معرفی اعضای جلسه گفت: شورای فرهنگی جلساتی است که به‌منظور پاسخگویی به درخواست‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی برگزار می‌شود. همه دارای هدف واحد هستیم و تفاوت درروش های نیل به اهداف است. سؤال کردن، ناپسند نیست، اما باید پتانسیل‌ها را در مسیر درست و مناسب سوق دهیم و تعامل مثبت ایجاد کنیم. ما در دانشگاه علوم پزشکی تهران که دارای رتبه برتر در کشور است و دارای استعدادهای برتر بوده، باید حرکت فرهنگی مناسبی را نیز ایجاد کنیم که منجر به اعتلای خود، دانشکده و دانشگاه شویم. دغدغه‌ها و ریشه تفکرات همه ما یکسان است اما به شکل‌های مختلف بیان می‌شود و باید راهکارهایی را به‌منظور پویاتر شدن، پیدا کنیم.
رییس دانشکده در خصوص برنامه‌های فرهنگی گفت: برخی فعالیت‌ها مانند برگزاری اردو و مناسبت‌ها فعالیت‌های جاری هستند، اما علاوه بر این فعالیت‌ها باید برنامه‌هایی علمی و منطقی را برای برطرف کردن معضل‌های اجتماعی و فرهنگی تدوین کنیم و این امر با توجه به اینکه ما در دانشگاه و محیط علمی هستیم باید بر اساس علم و منطق در نظر گرفته شود و از برخوردهای هیجانی و احساسی دوری‌کنیم. لازم است تشکل‌های دانشجویی برنامه یک‌ساله خود را ارائه دهند که با توجه به کمبود بودجه دانشکده بتواند برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین خان محمدیان نماینده دفتر مقام معظم رهبری دانشگاه در دانشکده دغدغه اصلی را نحوه‌ی ارتباط با دانشجو دانست و گفت: هرچند مشکلات درزمینهٔ کمبود فضای فیزیکی وجود دارد اما دغدغه اصلی ما برقراری ارتباط مؤثر با دانشجویان است.
دکتر عرفانی نیز ضمن خوشامدگویی به افراد از تشکل‌های دانشجویی تقاضا کرد اطلاعات مربوط به تشکل خود را در اختیار معاونت قرار دهند و گفت: بنده دفتر خود را در ساختمان شفیعی قراردادم تا در کنار دانشجویان بوده و از نزدیک با آن‌ها تعامل داشته باشم.
نمایندگان تشکل مرکز پژوهش‌های دانشجویی، کانون قرآن و عترت، کانون مهدویت، کانون هلال‌احمر، بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی در این جلسه به معرفی تشکل و فعالیت‌های خود پرداخته و درخواست‌های موردنظرشان را مطرح کردند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد