کد خبر: ٧٨٣٧٨/ ٢٢:٣١ - پنج شنبه ٢١ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1053
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي, گروه خبری RSS
برگزاری مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی مدیریت اطلاعات سلامت در دانشکده پیراپزشکی 
دکترقاضی خوانساری نظم برگزاری مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی مدیریت اطلاعات سلامت در دانشکده پیراپزشکی را مناسب ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی مدیریت اطلاعات سلامت با حضور ۲۴ داوطلب و ممتحنین از دانشگاه های علوم پزشکی کاشان، شیراز، تبریز، ایران، شهید بهشتی و تهران چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷ برگزار شد. 
دکتر قاضی خوانساری مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیز از نحوه برگزاری آزمون در این دانشکده بازدید کرد.
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص نحوه برگزاری آزمون در دانشکده پیراپزشکی گفت: نظم برگزاری آزمون به عنوان یکی از شاخصه ها به خوبی رعایت شده بود. تنوع ایستگاه ها و سوالات هر ایستگاه طبق استانداردهای اعلامی انجام شد. با توجه به صحبتی که با ممتحنین و داوطلبان داشتم، هر دو گروه رضایت داشتند. نسبت به سالهای قبل کیفیت برگزاری آزمون ارتقا پیدا کرده است و مشکل خاصی وجود نداشت.
دکتر قاضی خوانساری درخصوص تغییری که آزمون شفاهی دکتری تخصصی امسال نسبت به سال گذشته داشته گفت: تنها تفاوتی که نسبت به سالهای گذشته وجود داشت و وزارت بهداشت آن را  اعمال کرد. اختصاص ۲۰ درصد از نمرات هر ایستگاه به شخصیت داوطلب است. با توجه به این امر که برخی داوطلبان جوان تر بلافاصله بعد از فراغت از تحصیل در آزمون شرکت کرده و مقالاتشان به چاپ نرسیده ، همچنین امتیاز این ایستگاه بالا بوده و یکی از شاخص های مهم محسوب می شود. اختصاص ۲۰ درصد باعث می شود مقداری از امتیازی که ممکن است در مقالات از دست بدهند، جبران شود.
همچنین در جلسه اولیه که با حضور ممتحنین برگزار شد، دکتر چنگیزی رییس دانشکده ضمن خیر مقدم به مهمانان گفت: برای سومین بار است که این آزمون در دانشکده پیراپزشکی برگزار می شود‌. با توجه به اهمیت آن تلاش شده این آزمون در نهایت نظم و دقت برگزار شود. همچنین دکتر عین الهی معاون آموزشی دانشکده به بیان مراحل انجام کار برای برگزار آزمون و توصیح چک لیست های ممتحنین پرداخت.

عکس و خبر: الهام حق شناس

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد