کد خبر: ٨٠٦٨٥/ ١٦:٢٠ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 847
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده بهداشت, گروه خبری RSS
نشست همکاری های مشترک دانشکده بهداشت با معاونت بهداشت دانشگاه برگزار شد
سومین نشست همکاریهای مشترک دانشکده بهداشت با معاونت بهداشت دانشگاه به میزبانی این دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، این نشست با حضور دکتر اکبری ساری رییس دانشکده و دکتر ناصری معاون پژوهشی، دکتر شکیبازاده معاون آموزشی، دکتر ذاکریان معاون اداری مالی دانشکده، نمایندگان گروه های آموزشی دانشکده و افسانه آقا میری نماینده معاونت بهداشت دانشگاه سه شنبه 17 مهر 97 برگزار شد.
این جلسه با گزارش نماینده معاونت بهداشت در خصوص  نحوه آموزشی کردن مراکز جامع سلامت منتخب برای توسعه همکاری با دانشکده بهداشت و سایر دانشکده های دانشگاه آغاز شد.
وی گفت: این مراکز از دید معاونت بهداشت بررسی و تحلیل شده اند و دانشکده نیز پس از بازدید از این مراکز نظرات خود را منعکس کند تا بستر مناسب تری برای همکاری های آموزشی و پژوهشی فراهم آید. در معاونت بهداشت 42 اولویت پژوهشی شناسایی شده است که بیشتر شامل اولویت های بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای، تغذیه، بهداشت روان و بهداشت مادر و کودک است و انتظار می رود همکاران دانشکده بهداشت در کارهای علمی خود به این اولویت ها توجه کنند.
در این جلسه به اولویت آموزشی کردن برخی از مراکز جامع سلامت که خود دارای پایگاه سلامت به دو صورت ضمیمه و غیرضمیمه هستند و شامل حدود 200 پایگاه سلامت و 56 مرکز جامع سلامت هست و مراکز منتخب معرفی شده از سه شبکه بهداشت جنوب، اسلامشهر و شهرری برای همکاری مشترک مورد بررسی قرار گرفت.
سپس نمایندگان گروه ها هر کدام بطور جداگانه درباره شرایط آموزشی کردن مراکز بهداشت و کارهایی که دانشکده می تواند انجام دهد و پتانسیل های موجود اظهار نظر کردند. در انتها مقرر شد که از مراکز معرفی شده توسط معاونت بهداشت دانشگاه توسط مدیرگروه، نماینده گروه در کمیته راهبری و مسئول کارآموزی دانشجویان دعوت شود و بازدید صورت گیرد و از دید دانشکده و گروه فیدبک های لازم ارایه شود.
همچنین گروه های آموزشی برنامه های خود را در راستای اجرای دوره های کارآموزی و کارورزی بر اساس طرح درس و کاریکولوم موجود ارایه کنند. 
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#